PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4395}

Na wrogiej ziemi

In Country
6,2 931
ocen
6,2 10 1 931
Na wrogiej ziemi
powrót do forum filmu Na wrogiej ziemi

ujdzie

ocenił(a) film na 7

Ujdzie, po porstu zwykly film obyczajowy ale chwilami potrafi zainteresowac

sivy

Gdyby nie słodka uroda Emily Lloyd, od razu bym zgasił telewizor. Poza tym lubię klimat lat 80 i spodobała mi się ta piosenka Bruce'a Springsteen'a: "I'm On Fire". No i oczywiście Bruce Willis.

mipal_2

dzieci dzieci dzieci

a później sie dziwie że niskie oceny dla dobrych filmów

a co do tej panny to umiała sie wczuć w amerykańską wieśniaczke no bez kitu sposób jej mówienia i gesty mimika twarzy kozak

Bzium_3

Co to za bełkot bez interpunkcji i nie po "polskiemu"? Na jakiej zapadłej wichurze tak się pisze???

Creep_7

uważam że nie interpunkcja jest ważna a to co ma się do przekazania a jeśli masz jakieś zboczenie na jej punkcie to mogę wsadzić ci przecinek w dupę człowieku z miasta jednego pokolenia

Bzium_3

A do przekazania miałeś naprawdę dużo mądrych rzeczy, analfabeto... ;D

Creep_7

a kto ci powiedział że ma być inteligentnie mądralo jaki odbiorca taki poziom więc nie zaniżaj go jeszcze bardziej do zoba na tamtej ziemi

Bzium_3

i nie hejtuj więcej bo to gorsze od mojego nie przestrzegania zasad interpunkcji i ortografii to brak kultury osobistej a to już nie zależy od tego czy jest się ze wsi czy z miasta tylko od tego co z domu się wyniosło więc to nie świadczy tylko o tobie pamiętaj o tym jak będziesz chciał obrazić jeszcze kogoś przez internet bo pewnie tylko tak potrafisz

Bzium_3

bełkot osiąga zenit - nic się nie da zrozumieć.... :)

Creep_7

Plują ci w twarz,a ty udajesz,że deszcz pada. Czy to zrozumiałeś, czy aż tak tępy jesteś?

ocenił(a) film na 3
Bzium_3

macie może napisy do tego po polsku, albo po angielsku??

Creep_7

To może tylko czytelnik osiąga dno?

Creep_7

Tam gdzie mieszkasz. Twoja interpunkcja jest gorzej niż fatalna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones