PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657761}

Na zawsze twoja

A Promise
5,4 4 633
oceny
5,4 10 1 4633
Na zawsze twoja
powrót do forum filmu Na zawsze twoja

Cóż film nie zawiódł pod względem kostiumów czy też scenografii - świetnie oddają klimat tamtej epoki. Alan... no cóż jak zawsze świetny, szkoda że sam nie zagrał wszystkich ról - łącznie z rolą Lotty (jestem przekonana, ba! w 100% pewna że ukazałby znacznie więcej emocji niż łączna ilość tych, które zdołali z siebie wykrzesać Rebecca i Richard). Miałam duże oczekiwania co do tego filmu (cóż, lubuje się w kostiumowych) + obsada! Po Rebecce spodziewalam się znacznie więcej za sparawą "Prestiżu", Richard w "pokoju na czasie" czy też "kopciuszku" nie pokazał szczytu umiejętności aktorskich no ale cóż! Może jednak moja opinia o nim sie nieco zmieni? (ii tak się stało! we wcześniej przedstawionych produkcjach nie zwrócił mojej uwagi, a teraz? Kristen Stewart w "zmierzchu" to przy nim buchający ekspresją wulkan zmysłów).
Jeśli chodzi o całokształt: przykro mi ale tylko Alan i scenografia + kostiumy są na plusie.. 3/10. A to ii tak chyba zbyt wiele.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones