PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7991}
7,4 2 572
oceny
7,4 10 1 2572
Nadzór
powrót do forum filmu Nadzór

Pytanie, dosyć istotne

ocenił(a) film na 7

Jaka była treść komunikatu z radiowęzła, w którym była nagrana rozmowa Justyny?

Pytanie mogłoby się wydawać zbyt oczywiste, ale reżyser dźwięku tak zawalił robotę lub oglądałam złej
jakości film (chociaż bardziej skłaniam się ku 1 teorii, bo ogólnie muzyka była beznadziejna moim zdaniem),
że wielu informacji nie dało się odebrać, a co dopiero rozmów między postaciami (w hałaśliwej szwalni czy -
do tej pory nie wiem, za co siedziały kobiety z celi Klary).

Pomóżcie, bo to dość istotna kwestia, a jestem świeżo po seansie i chciałabym wiedzieć. W końcu -
wiadomo, do czego doprowadziła.

ocenił(a) film na 10
Fitu

No wiec tak...Ta tresc z radiowezla o ktora Ci chodzi to faktycznie tragedia ale to byla jakas rozmowa z jej chlopakiem czy cus...
Za co były skazane wspollokatorki Klary?
Stacha ( Ewa Szykulska) :art.217 par.2 czesc gospodarcza kk.
Danusia ( Gabriela Kownacka) : krótko piszac ,wabiła klientow dla kolegów bandytow stad ksywa "Wabik".
Alina ( Elżbieta Zającówna ) : przekraczała nielegalnie granice .

ocenił(a) film na 8
Fitu

Nie zacytuję dosłownie ale Justyna w rozmowie (z mężem czy chłopakiem) mówiła o tym jak ciężko jej wytrzymać bez seksu. Że często się onanizuje i zastanawia się czy nie zrobić tego z kobietą. Czyli bardzo intymne zwierzenia. Jaką "ścierą" trzeba być aby coś takiego publicznie ogłosić!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones