PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123869}

A Moment to Remember

Nae Meo-ri Sok-eui Ji-woo-gae
7,9 5 704
oceny
7,9 10 1 5704
Nae Meo ri Sok eui Ji woo gae
powrót do forum filmu Nae Meo-ri Sok-eui Ji-woo-gae

Bollwood z Korei

ocenił(a) film na 1

Widziałem tylko dwadzieścia minut tego filmu, więc może nie powinienem się wypowiadać, ale i tak się wypowiem. No więc jest tu na początku taka scena, w której zamaskowany motocyklista wyrywa głównej bohaterce torebkę i odjeżdza. Na szczęście całe te zajście widzi w lusterku wstecznym przebywający właśnie w swoim samochodzie (na parkingu nieopodal) bardzo męski główny bohater, który dopala spokojnie papierosa i otwiera spokojnie drzwi swojego samochodu, w które uderza natępnie złodziej - motocyklista... Torebka głównej bohaterki zostaje odzyskana, a motocyklista pieszo ucieka. Samo życie.

A jeśli ktoś ma ochotę na dobry i niegłupi melodramat z Korei to polecam filmy "Failan" i "...ing"

caterpillar

busted ^^

początek filmu to lekka komedia, później sie zaczyna romans, a od połowy mamy dramat z krwi i kości.

Co prawda podchodzę sceptycznie, ironicznie do romantycznych komedii/dramatów z Korei( i nie chodzi mi bynajmniej o Kim Ki Duka,Song Il-Gon..itd)... i w sumie ten film mojego podejścia nie zmienił. Nie wciągnęła mnie ta melodramat, za bardzo wszystko było dosłowne, choć patetyzmu tu nie czułem, cóż taki ze mnie zimny drań.

Ogólnie film jest dobrze i poprawnie zrobiony, ale nic więcej, z pośród całości wybiją sie o klasę wyżej tylko ostania scena.
Za film ma dwie wady, muzykę i to że jest troszkę za długi.

ocenił(a) film na 10
caterpillar

20 pierwszych minut nie mówi za wiele o całości. IMO jest to jeden z najlepszych dramatów/romansów jakie dane mi było obejrzeć.
Gorąco polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones