PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123869}

A Moment to Remember

Nae Meo-ri Sok-eui Ji-woo-gae
7,9 5 704
oceny
7,9 10 1 5704
Nae Meo ri Sok eui Ji woo gae
powrót do forum filmu Nae Meo-ri Sok-eui Ji-woo-gae

Cudowny!

ocenił(a) film na 10

Cudowny film warty polecenia każdemu.Płakałam na nim przez połowę filmu:) Świetna fabuła zdecydowanie 10/10!

ocenił(a) film na 8
ninus112

Zgadzam się w 100%, osobiście nie lubię melodramatów - lecz ten film jest piękny, zmiękczy serce najwększego twardziela. Polecam również inny film azjatycki, równie piękny - "Dolls" Takeshi Kitano.

ocenił(a) film na 10
MovieHunter

Taaakkk, film zaskoczył mnie całkowicie. od poczatku do końca są same przemyślane sceny i szczerze bardzo mnie wciągnął;) Zdecydowanie 10, ;)dał bym 12 za grę aktorską i przesłanie. POLECAM!!!

ocenił(a) film na 10
ExtremeSpeedDK

Polecam "Road Home" z Ziyi Zhang, podobna tematyka i także świetny

ocenił(a) film na 10
ninus112

Po zakończeniu chciałem się rozpłakać, ale nie mogłem wykrztusić z siebie łez...

ocenił(a) film na 10
Triko80

Obejrzałem ponownie końcówkę. Wykrztusiłem łzy.

ocenił(a) film na 8
ninus112

Ryczałem jak bóbr, a do płaczliwych nie należę.

ocenił(a) film na 9
bezimienny

tak samo ..

ocenił(a) film na 10
ninus112

Zgadzam się. Obejrzałem wszystkie tytuły wymienione w tym temacie ale ten film na prawdę mną sponiewierał :P Narzeczona była w komfortowej sytuacji bo nie zrozumiała jak smutna jest ostatnia scena oraz "nie rozróżnia Azjatów". Ja po jakichś 40 minutach wiedziałem już jak skończy i nieźle się nakręciłem przez te kolejne 2h więc pod koniec bardzo ciężko było mi utrzymać w ryzy łzy które same pokapały ;)

ocenił(a) film na 10
JustynOryg

tak samo...najpiękniejszy film jaki kiedykolwiek widziałem. Nie zdarza mi sie płakać na filmach, ale na tym ryczałem jak bobas ;-)

ocenił(a) film na 9
ExtremeSpeedDK

Ja poleca, wszystkim równie smutny i równie wzruszający "Aein"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones