PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123869}

A Moment to Remember

Nae Meo-ri Sok-eui Ji-woo-gae
7,9 5 704
oceny
7,9 10 1 5704
Nae Meo ri Sok eui Ji woo gae
powrót do forum filmu Nae Meo-ri Sok-eui Ji-woo-gae

Zrozumiał to może ktoś? I jeszcze o jakimś dziecku rozmawiali, o grzechu...

ocenił(a) film na 7
Geet

dokładnie w tym samym momencie z koleżanką się zastanawiałyśmy,
Pewnie coś wycięli i zapomnieli o tej scenie, podobnie nie rozumiem sceny ze ścinaniem włosów. Nożyczki poszły w ruch, ale ona miała nadal długie włosy
Ode mnie 7/10

ocenił(a) film na 10
Aganesu

no dokładnie, zastanawiałam się nad tym ale w sumie ona powstrzymała na poczatku fryzjerke wiec moze pozniej powstrzymala ja calkiem, chociaz juz sama nie wiem.. ale takie bledy zdarzaja sie nawet w jamesie bondzie i innych wielkich hollywódzkich produkcjach a codopiero w takim koreańskim filmie, notabene przepieknym:)

marcysia_

ehhhh sieroty ;) 1.miała długie bo odrosły. proste nie :P (zaraz po tej scenie przez okno przeleciał rok; wiosna, lato, jesień, zima...). 2. rozmawiali o dziecku mężczyzny z którym się spotykała wcześniej, był żonaty i najwyraźniej też dzieciaty. Rozmowa sprowadzał się do tego, że zostało najbardziej pokrzywdzone. proszę bardzo i polecam się na przyszłość ;P

ocenił(a) film na 10
kasiaPi_2

Dokładnie... Nawet w samym filmie jest mowa o tym, że miał on dziecko. Nie pamiętam tylko, czy wspomina o tym główna bohaterka, czy 'ta wredna koleżanka' z pracy, która przyjaźniła się z żoną tego faceta na studiach.

ocenił(a) film na 9
Dida_2

a ja mam inne pytanie co ochodziło głównej bohaterce, kiedy powiedziała do ojca że miała przez nią kłopoty bo musiał często chodzić na policję? chodzi o to że miała romans z żonatym mężczyzna? rozumiem że kiedy powiedziała "przyniosłam wstyd rodzinie" to chodziło o romans z żonatym facetem. ale ta policja?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones