PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713775}

Inside Men

Nae-bu-ja-deul: Di O-ri-ji-neol
7,0 210
ocen
7,0 10 1 210
Nae bu ja deul: Di O ri ji neol
powrót do forum filmu Nae-bu-ja-deul: Di O-ri-ji-neol

Świetny thriller/dramat/kryminał; dzięki ciekawej fabule i bardzo dobrym kreacjom aktorskim, 3-godzinny seans wcale się nie dłuży-ja w każdym razie oglądałam z przyjemnością.Dodatkowo plus za muzykę.Polecam

ocenił(a) film na 7
Baby_Black27

to mówisz, że warto?
bo jak widzę 3 godziny to się trochę obawiam zasiadania :)

ocenił(a) film na 8
Kasiek_haz

również polecam, 3 godziny na prawdę dobrej pracy aktorskiej i reżyserskiej; przez rozłożenie tego na 3 godziny reżyser dostał czas aby wszystkie wątki ładnie zamknąć.

ocenił(a) film na 7
miroll

Niestety zakonczenie nie przekonujace.

ocenił(a) film na 8
Szybszy

ostatnimi laty to niestety częsta przypadłość wielu koreańskich produkcji :/

ocenił(a) film na 7
miroll

za to rezyseria, aktorstwo , palce lizac, niestety zakonczenie nie daje kopa , wolta prokuratora az nazbyt podejrzana i taki szczwany lis jak redaktor pisma, daje sie nabrac, malo wiarygodne, bo dlugosc 3 h to tez ogromna wada, przy 2 h smialo mozna by podkrecic tempo, ale i tak bardzo dobre kino, nietuzinkowe

ocenił(a) film na 7
Szybszy

co do zakonczenia to jest typowe dla kina bialych to ukloon w strone ameryki, dlatego wiekszosc ludzi bedzie zadowolona , prawdziwi fani azji beda natomiast zawiedzeni i to bardzo ceniac zakonczenia rebusy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones