PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395895}

Najście

À l'intérieur
5,7 8 411
ocen
5,7 10 1 8411
7,5 8
ocen krytyków
Najście
powrót do forum filmu Najście

BRAK SŁÓW

ocenił(a) film na 1

Film jest obleśny. Fabuła rozwija się tylko przez pierwsze 5 min, potem historia jest praktycznie o niczym. W większości sytuacji sceny są nierealne i niedorzeczne.
STRATA CZASU

ocenił(a) film na 7
tylkownocy

Film taki sobie,nikt nie umiał poradzić sobie z kobietą wolno chodzącą z nożyczkami w ręku.Jak dla mnie ''suchar'' z wyjątkiem dopracowanych makabrycznych scen i mnóstwa krwi,Francuzi robią dobre horrory ale w tym troszkę stracili wątek

ocenił(a) film na 3
janet232

No ja bym powiedział że makabryczne sceny były mega niedopracowane, raził sztucznością tandetnego cgi

tylkownocy

Ten film to nic innego, jak ciąg bardzo mocnych scen gore - świetnie wykonanych, choć chwilami miałem wrażenie, że nieco przesadzonych. Niektórym to wystarcza do zachwycania się tym tytułem, ale ja jednak jestem mocno zawiedziony. Z francuskich horrorów lepiej już obejrzeć "Blady strach", który budzi prawdziwe emocje, a nie tylko obrzydzenie... choć krwawych scen w nim nie brakuje.

ocenił(a) film na 3
matstu

+1

Dobrze powiedziane.

Z mocno brutalnych francuskich filmów dobry był jeszcze Frontier(s).

ocenił(a) film na 3
matstu

Jakich świetnie wykonanych scen? Praktycznie każda krwawa scena bije po oczach tanimi efektami. Z fancuskich thrillerów (bo ten film to tez nie żaden horror tylko thriller) polecam Martyrs

ocenił(a) film na 9
tylkownocy

NIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALN ENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREAL NENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREA LNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIERE ALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIER EALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIE REALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENI EREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNEN IEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNE NIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALN ENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREAL NENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREA LNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIERE ALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIER EALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNENIEREALNE

Matko bosko... Przecież to jest horror z podgatunku GORE. Jak szukasz realizmu to wyjdź sobie na spacer czy coś, a nie bierz się za oglądanie tak skrajnie brutalnych produkcji.

ocenił(a) film na 8
DeGreZet

U mnie akurat ten film wzbudził emocje, niepokój itp, jakiś klimat czułam jak najbardziej, bardzo mi się podobał. "Blady strach" tak samo, ten może jest gorzej zrobiony, ale i tak dla mnie bardzo dobry.

tylkownocy

Filmu nie oglądałem, ale jest obleśny może dlatego, że taka jest konwencja? O to chodzi w filmach gore.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones