PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836649}
6,7 50 700
ocen
6,7 10 1 50700
6,7 40
ocen krytyków
Najmro. Kocha, kradnie, szanuje
powrót do forum filmu Najmro. Kocha, kradnie, szanuje

Bardzo dobry film

ocenił(a) film na 8

Bardzo dobry film, nie nudzi, ma ciekawe suspensy i plot twisty, a także fajne akcje. Nie spodziewałem się. Seans bardzo mi się podobał.

ocenił(a) film na 6
JstEvl

Myślałem, że będę pierwszym oglądającym, który wrzuci tu komentarz :) Dzięki znajomej miałem dziś (16.09.21) okazję obejrzeć pokaz przedpremierowy. Fakt, film całkiem całkiem. Myślałem, że będzie nudny i nieciekawy, ale nawet mi się spodobał.

ocenił(a) film na 6
JstEvl

Myślałem, że będę pierwszym oglądającym, który wrzuci tu swój komentarz :)
Dzięki znajomej miałem dziś, tj. 16.09.21 okazję obejrzeć pokaz przedpremierowy.
Fakt, film całkiem całkiem. Myślałem, że będzie nudny i nieciekawy, a jednak wywarł na mnie dobre wrażenie. No i grał tu mój ulubiony aktor, co również miało swój wpływ na pozytywny odbiór tego filmu.

JstEvl

Przyjemnie się oglądało, oby więcej takich filmów. Ogrodnik w najlepszej formie.

ocenił(a) film na 9
JstEvl

Mistrzostwo świata ale młodsze pokolenie nie doceni, z mężem mieliśmy powrót do przeszłości, kolory jak z albumu ze zdjęciami, cudnych filtrów połówkowych użyli, zakochałam się w tych ujęciach, szczególnie slow motion :) do niczego się nie można przyczepić, nasze młode lata

ocenił(a) film na 8
Kasha

Przyznaję, że te filtry bardzo wzmocniły rozrywkowy charakter filmu, inaczej mielibyśmy kolejny szaro-bury syfiasty PRL, a nie o to tutaj chodziło.

JstEvl

Z tąróżnicą, żę to nie był film...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones