PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=225106}

Nana

7,2 1 827
ocen
7,2 10 1 1827
Nana
powrót do forum filmu Nana

4/10

ocenił(a) film na 4

Gdyby nie to, że manga jest niemalże idealna i jest jednym z najlepszych dzieł wydanych w Japonii, pewnie dałabym wyższą ocenę. Ale po prostu nie mogęęęęęę. Nawet Mika (chociaż ją uwielbiam, to talentu aktorskiego dziołcha nie ma za grosz), nawet cudny soundtrack (chociaż i tu mam pewne "ale", bo Hitoiro > Glamorous Days), nawet cudny Hiroki w roli Nobu nie uratowali tej produkcji. Polowałam na nią jak szalona, bo byłam wtedy w największej fazie miłości do Yazawy, ale zawiodłam się strasznie.

Ponadto. Dajcie mi człowieka, który na rolę Shina wybrał Kenchiego. Po prostu rzucę człowieka na odstrzał, bo mimo mojej sympatii do Matsuyamy, nie potrafię zrozumieć, jakim cudem dostał tę rolę. '-'

Tym sposobem nawet nie zaczęłam drugiej części. Odrzuciłam również anime, bo jest irtyujące. Pozostanę wierna wspaniałej wersji mangowej~

makrosz

ja tez jestem fanka yazawy, kocham nane i paradise kiss mangi, anime PK jest tragiczne, anime Nana jak dla mnie jest całkiem spoko, ale ostatnio obejrzałam film aktorski Paradise Kiss i jest poprostu tak fatalny, że bardziej się nie da xD poprostu zmasakrowali go - przerobili na bajeczkę dla 12stolatek, nie mówiąc już o fabule bo...bo lepiej po prostu o niej nie wspominać ;D w porównaniu z nim film Nana wypada na prawdę dobrze, uwierz mi :D

ocenił(a) film na 4
koffinkat

Zastanawiałam się nad obejrzeniem filmu PK, ale już sam zwiastun mnie załamał - nie wybaczyłam braku niebieskich włosów Dżordża~ TT_TT No i słyszałam o nim baaaaardzo kiepskie opinie, więc wolę sobie nie psuć smaku, bo manga była wspaniała~ <3

ocenił(a) film na 6
makrosz

Manga by była fajna gdyby nie Hachi, strasznie irytująca postać która dała dupy popularnemu muzykowi i złapała go na dziecko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones