PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554851}
5,8 9 454
oceny
5,8 10 1 9454
Naomi and Ely's No Kiss List
powrót do forum filmu Naomi and Ely's No Kiss List

Bardzo mi się podobał. Pewnie przesadziłam z oceną, ale moim zdaniem bije od tego filmu jakaś świeżość, jeżeli chodzi o filmy przeznczone dla nastoletniej grupy wiekowej. Wcale nie taka oklepana (póki co) historia, fajny dobór aktorów i soundtrack, który zdecydowane wpasowuje się w moje gusta. Bardzo na plus!

Fabulous_Killjoy

Zgadzam sie film sie super oglada. Włączyłem trochę "od tak" przez pierwsze minuty jakos nie moglem sie dostroic, ale po parunastu minutach jak sie skupia mocniej na fabule to zaczyna wciagac i potem juz ogladalo mi sie bardzo przyjemnie, nic nie było oklepanego dla mnie, kilka ciekawych przemyślen tez idzie z tego filmu wyciągnąć np tworcy starali sie pokazac ze piękna kobietą jest traktowana przedmiotowo i musi sie nauczyc jakos funkcjonowac, rozróżniać kto ja podziwia tylko za piekno fizyczne a kto nie. Jak dla mnie fajny i luzny film ktory nie nudzi. Oglądam takie cos raczej rzadko wiec to pewnie też ma na to wpływ a i widac po mnie ze film nie jest tylko dla nastolatkow, bo podchodze juz pod 30tke. Polecam i pozdro ;)

Fabulous_Killjoy

Również mi się podobał, raczej luźny film na wieczór który ogląda się przyjemnie. Piękni, zdolni aktorzy, poruszone ciekawe problemy życia codziennego, dla mnie super.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones