PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6745}

Napad

Killing Zoe
6,8 1 060
ocen
6,8 10 1 1060
Napad
powrót do forum filmu Napad

George Clooney

ocenił(a) film na 7

Zauważyliście ze małą role dostał George Clooney? :) W czasie napadu wstaje i mówi że jest Amerykaninem i przyszedł tylko rozmienić trochę gotówki po czym zostaje zabity :)

ocenił(a) film na 5
marcin2800

Niestety mylisz się kolego to nie Clooney. Nawet w napisach końcowych mamy "American Tourist - Richard Turner", więc to Richard Turner.

ocenił(a) film na 7
shaw90

To bardzo dziwne.. :( zdaje mi się ze to Clooney był taki podobny :( zobacz ten fragment na samym końcu - 2:10 :)
http://www.youtube.com/watch?v=PmlVCQ_WDHQ

ocenił(a) film na 5
marcin2800

Nie, no nie zaprzeczam że przypomina on Clooneya, dlatego też upewniałem się któż to jest, no i miłym zaskoczeniem by było jakby to był on. Nawet na google szukałem czy to prawda, ale znalazłem tylko jedno forum gdzie były jedynie przypuszczenia że to on.
No i same napisy końcowe, w tym filmie mamy chyba tylko dwóch amerykanów, jednym jest Zed a drugim NieClooney xD

ocenił(a) film na 7
shaw90

No w porządku nie będę się kłócił, ale po prostu naprawdę jest bardzo podobny, w sumie tez mógł nie zostać wymieniony ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones