PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849396}

Nareszcie sam w domu

Home Sweet Home Alone
3,4 1 616
ocen
3,4 10 1 1616
Nareszcie sam w domu
powrót do forum filmu Nareszcie sam w domu

Jak powyżej.
Dzisiaj obejrzałem film i uważam go za całkiem niezłą komedię. ot standardowe 6/10 była całkiem niezła.
Owszem bazuje na Kevinie, mamy praktycznie identyczną sytuację , ale też i piękny ukłon w kierunku samego Kevina.
Motyw napadu na dom był taki sobie, ale rozwinął się w całkiem zabawny wątek rzekomego "porwania".
Końcówka może być trochę nie bardzo, ale ogólnie rzecz biorąc było nieźle.
Same pułapki też w porządku.
Owszem Kevin sam w domu i Nowym Jorku były ewenementami, nawet Alex był bardzo dobry, czego nie powiem o Kevin sam w domu 4 - to było dno.
A tutaj ? No ode mnie solidne 6.
Brakowało mi tylko gdzieś na samym końcu by na ulicy mignął podstarzały Kevin - oczywiście w roli Calkina, wtedy zdecydowanie 7 by poleciało.
Szkoda, że tego smaczka nie było, liczyłem na niego.
Ale motyw brata Kevina na plusik :)

ocenił(a) film na 6
settokaiba

Również się z tym zgadzam. Kevin to nie jest, ale jako lekki reebot serii na dzisiejsze standardy jest w porządku. Daje wiele świeżych pomysłów, i prowadzony jest całkiem pomysłowo. Ilość żenujących scen i tekstów jest nikła więc można z uśmiechem obejrzeć. Na pewno jak na kino familijne dla dzieci, jest jednym z ciekawszych ostatnich lat. Taka Jumanji była dla mnie pasmem żenujących tekstów i żartów o kupie w akompaniamencie nudnych plastikowych aktorów.

ocenił(a) film na 6
trejnx

mówimy o tym nowym jumanji. to nie oglądałem. i chyba nie planuję nawet.

ocenił(a) film na 3
trejnx

Nikła ilość żenujących scen, a to dobre

trejnx

Chyba właśnie w tym problem, że klasyk, który można obejrzeć nawet po latach będąc już dorosłym został przerobiony na mało śmieszny film, który bawić może już tylko dzieci. W Kevinie wszystko miało ręce i nogi, każda scena, postać, miejsce miały jakieś uzasadnienie. A tutaj wygląda to tak jakby ktoś przekopiował pewne elementy, ale kompletnie nie miał pomysłu jak je połączyć w sensowną całość. Może jakby zrobili z tego całkiem inną, nową historię to coś by z tego było, a tu ktoś ewidentnie chciał się podczepić pod sukces Kevina. Dla mnie Alex ssie na całej linii.

ocenił(a) film na 1
settokaiba

chyba oglądaliśmy dwa różne filmy, bo ja takiego gniota chyba dawno, albo nawet nigdy nie widziałem. Tragedia, 1/10 to i tak za wysoka ocena.

ocenił(a) film na 6
fizzlymike

a czego Ty oczekiwałeś od tego filmu ? nie wiem, na logikę go bierzesz czy jak ?

ocenił(a) film na 3
settokaiba

Ja oczekiwałem że grubas będzie mądry a nie zacznie atakować osoby które tylko przyszły po swoją własność.

ocenił(a) film na 6
erni1400

ee, to chyba przespałeś moment gdy Max zrozumiał, że to po niego przyszli. poza tym owi "włamywacze" nie obnosili się z informacją iż przyszli odebrać swoją własność.

ocenił(a) film na 6
fizzlymike

Oceniłeś "wieczny singiel" 10/10 - Nie wiem czy jesteś odpowiednią osobą do komentowania, ocen innych. To jest film dla dzieci, i oceniłem go jako poprawny film dla dzieci, bo uważam że jest w dobry w tych standardach. Nie będę go zestawiał z Ojcem chrzestnym czy Matrixem

settokaiba

Gdzie jest do obejrzenia?

ocenił(a) film na 6
sebaruda

może na cda jest, nie sprawdzałeś ?

ocenił(a) film na 6
sebaruda

Disney+ bo tam chyba powstał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones