PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542576}

Narodziny gwiazdy

A Star Is Born
7,4 193 046
ocen
7,4 10 1 193046
5,5 53
oceny krytyków
Narodziny gwiazdy
powrót do forum filmu Narodziny gwiazdy

The Shallow <3

ocenił(a) film na 10

http://www.youtube.com/watch?v=bo_efYhYU2A

ocenił(a) film na 8
0ri0n123

Z 8 razy przesłuchałem :)
Jest fantastyczna. Wgl wszystkie piosenki nagrano na planie i to słychać, super to wszystko wypada. Również w kwestii samego filmu, zdjęcia są super a emocje między Cooperem (jak on śpiewa!) i Gagą...ahhh

ocenił(a) film na 10
Kuba_Marciniak

Od momentu opublikowania piosenki nie mogę przestać naciskać przycisku "replay". Przynajmniej soundtrackiem możemy się nacieszyć (wychodzi początkiem października). Ubolewam bardzo nad tym, że najbardziej oczekiwany przeze mnie film roku ma premierę prawie dwa miesiące po światowej.
Wydaje mi się, że to będzie film dekady pod względem muzyki. Oscary i inne nagrody się posypia :]

#alittlemonster :D

ocenił(a) film na 6
0ri0n123

Podobno to plagiat piosenki Cher.

ocenił(a) film na 8
kamil23234

Której piosenki?

ocenił(a) film na 6
sarenia90

Fight for this love

ocenił(a) film na 8
kamil23234

W którym momencie Shallow plagiatuje tę piosenkę? Poza tym jeśli już to jest piosenka Cheryl Cole. Chyba że tytuł Ci się pomylił.

ocenił(a) film na 6
Matekes15

Takie są doniesienia od zagorzałych fanów Cher, podejrzewam że to jest pod publiczkę , żeby narobić szumu, Kształt wody też był oskarżony o plagiat, ale odrzucono oskarżenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones