PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433313}

Nasza klasa

Klass
7,5 44 413
ocen
7,5 10 1 44413
6,4 13
ocen krytyków
Nasza klasa
powrót do forum filmu Nasza klasa

FIlm wedlug mnie bardzo słaby. Przez wiekszość filmu pokazywane jest zycie klasy oraz tych dwóch gnebionych kolesiów. Sytacje w filmie są zbytnio wyolbrzymione co sprawia ze są prawdopodobnie nierealne bo wątpie zeby gdziekolwiek ludzie byli tak bardzo pozbawieni uczuc i obojetni na ludzką krzywde. Jedynie co mnie zaskoczyło to jest zakoneczenie filmu ktorego wogole sie nie spodziewalam , przewidywałam ze film zakonczy się jakims pobiciem lidera grupy po czym przestali by być przesladowani. Oczywiscie podobało mi sie zakonczenie ( oczywiscie chodzi mi o całokształt filmu a nie wydarzenie jakie miało miejsce )

fattbass

Stary, z całym szacunkiem, ale w zupełności się z Tobą nie zgodzę.
Gdzie Ty żyjesz? 'wątpię, żeby gdziekolwiek ludzie byli tak pozbawieni uczyć' ?! Jeśli piszesz serio, to muszę Ci powiedzieć, że jesteś farciarzem. To, co było tam pokazane, to i tak niewiele. Dziwię się, że ta agresja stała jeszcze na niskim poziomie.
Inna sprawa - gdyby końcówka nie wyglądała jak wyglądała, film byłby według mnie miałki. To nie jest kolejny twór Hameryki, gdzie chłopak, szykanowany przez grupę, szybko oswaja się ze sztukami walki, sprowadza do ziemi lidera i wszyscy żyją długo i szczęśliwie. To nie te realia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones