PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433313}

Nasza klasa

Klass
7,5 44 413
ocen
7,5 10 1 44413
6,4 13
ocen krytyków
Nasza klasa
powrót do forum filmu Nasza klasa

Najbardziej ubolewam nad tym że tak świetny film nie został rozreklamowany w mediach.Nie ma go w większych kinach ,jedynie w jakiś malutkich - nieznanych kinach, przez co wiele osób nie dowie się że tak dobry film został wyprodukowany przez Estończyków.Nie posiadaja odpowiednich funduszy to i nie bedzie reklamy, dobrze że chociaz zdobył nagrodę ;)
Denerwuję mnie to że takie bezsensowne filmy i nic nie wnoszace jak High School Musical sa reklamowane 2 miesiace przed premierą i na samą myśl chce się już wymiotowac zanim wejdą na duży ekran.Młodzież potrzebuję takich filmów jak "Nasza Klasa" (sama jestem w 3 gimnazjum) i wiem co się dzieje.Taki film, do wiekszosci by zapewne przemówił i każdy choc chwilke przemyslalby swoje zachowanie do rowiesników i jesli zrozumiał film, wyciagnie odpowiednie wnioski.Młodziez potrzebują takiego wstrząsu, aby zrozumieli co robią innym.
Niestety rzeczywistosc jest inna,żaden nauczyciel nie odważy się pójśc na to ze swoja klasą, wolą isc na HSM bo tak łatwiej i przyjemniej.A jeśli samemu ktoś pojdzie do kina, to zapewne bedzie to jakas galeria w której sa tylko CC i Multikino i nawet nie beda wiedziec ze taki film powstał.
Pozdrawiam serdecznie i polecam ten film osobom ktore jeszcze go nie oglądneli :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones