PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433313}

Nasza klasa

Klass
7,5 44 413
ocen
7,5 10 1 44413
6,4 13
ocen krytyków
Nasza klasa
powrót do forum filmu Nasza klasa

W sumie jak tyko zobaczyłem scenę w której jest pokazany ojciec Joosepa z bronią to wiedziałem jaki będzie koniec filmu...
Co nie zmienia jednak faktu ze film jest mocny...

Ale szczerze mówiąc po seansie strwierdziłem:

Gdyby w Polsce w świetle głośnych ostatnio wydarzeń o samobójstwach uczniów spowodowanych dręczeniem przez rówieśników, ofiary rozwiązały to w sposób taki jak Joosep i Kaspar... przynajmniej może część pajaców zastanowiła by się czy lać jakiegoś powiedzmy ,,odmieńca" aby następnego dnia nie zarobić kulki w łeb...

A tak... kto tam teraz pamięta ze jakaś dziewczyna powiesiła sie z powodu zdjęć zrobionych jej podczas przebierania w szatni, inna po tym jak koledzy symulowali na niej gwałt przy całej klasie, chłopak po tym jak jacyś frajerzy kazali mu pić wodę z kałuży... ???

Ja osobiście jeśli miał bym już iść do piekła to zabrał bym ze sobą jeszcze kilka osób...

damien_3

Mam podobne myśli. Ale uważam, że niestety i w Polsce dojdzie do podobnych wydarzeń.

System jest do dupy i trzeba go zmienić.

fajnygrabarz

Winni oczywiście znajdą się dopiero gdy dojdzie do tragedii... No bo kto mógł wcześniej przewidzieć, że coś się może zdarzyć. Żyjemy przecież w katolickim państwie gdzie nam do zachodu... ^^
Ogólnie uważam, że mamy zwalone prawo, jeśli chodzi o tego typu incydenty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones