PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433313}

Nasza klasa

Klass
7,5 44 404
oceny
7,5 10 1 44404
6,3 12
ocen krytyków
Nasza klasa
powrót do forum filmu Nasza klasa

Hmmm ciekawe

ocenił(a) film na 9

Czemu Kaspar nie powstrzymał Joosepa przed samobójstwem ? Kaspar na pewno po strzelaninie
nie miał zamiaru strzelić sobie kulki w łeb. Ale dlaczego nie powstrzymał Joosepa, Joosep chyba
myślał że Kaspar też odbierze sobie życie. Dość dawno oglądałem film, ale ostatnie słowa filmu to
było coś w stylu: Umarłem zamiast ciebie.

A poza tym film szokujący, Joosep pokazał w końcówce filmu że postawił honor ponad wszystko, nie
obchodziło go już nic chciał tylko zemsty. Muzyka pod koniec filmu idealnie współgrała z klimatem i
ostatnimi słowami bohaterów. To arcydzieło według mnie powinno być oglądane w samotności, nie wyobrażam sobie żebym oglądał takie coś w kinie ;p

KopsonKrk

Dzięki za spoiler, przecież nie istnieje opcja zaznaczania, że post zdradza fabułę filmu!

ocenił(a) film na 9
ewlajn

Przestroga na przyszłość, komentarza czytaj dopiero po obejrzeniu filmu.

KopsonKrk

Gdyby forum było od bezwstydnego spoilerowania, to z pewnością nie byłoby na stronie filmu namiastki najnowszych wypowiedzi z dyskusji dot. filmu a jedynie samo hiperłącze do komentarzy dla "ciekawskich" i "odważnych". (:
No ale cóż, musztarda po obiedzie.

ocenił(a) film na 6
KopsonKrk

Borze, widzisz i nie grzmisz :(

ocenił(a) film na 10
KopsonKrk

A według mnie Kaspar do samego końca nie był pewien tego jak się zachowa. Chciał się zabić, bo po tym co zrobił i co jemu zrobiono, właściwie nie było innego wyjścia. Z drugiej jednak strony, Kaspar nie jest typem człowieka uciekającego przed problemami (w przeciwieństwie do Joosepa).
Co do tych ostatnich słów, o których piszesz - nigdy takowe nie padły z ust żadnego z chłopaków.
Pod koniec filmu leci przepiękny utwór "Ma ei sure" (skomponowany przez filmowego Joosepa), którego tytuł oznacza "Nie umrę za ciebie".

ocenił(a) film na 9
zuzanna_90

sorry, rzeczywiście nikt nic nie mówi pod koniec a muzyka jest piękna

ocenił(a) film na 10
KopsonKrk

Jak dla mnie widok zabijającego się Joosepha powstrzymał Kaspara.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones