PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433313}

Nasza klasa

Klass
7,5 44 404
oceny
7,5 10 1 44404
6,3 12
ocen krytyków
Nasza klasa
powrót do forum filmu Nasza klasa

jedna scena mnie by nie przekonala, gdyby nie to ze film jest na faktach a mianowicie, scena ktora sie dzieje na plazy i chlopak ma ciagnac druta josephowi, dlaczego mnie by nie przekonala, moim zdaniem wiadome bylo ze by mu tego noza nire wbil w plecy, po prostu go straszyl, ale ogolnie film jest warty uwagi polecam

ocenił(a) film na 9
WilliamCrazy1

Niestety mówisz bez sensu.
Chłopak "obrońca josepha" potrafił się przeciwstawić. Gdyby nie nóż nie dałby się zastraszyć....

BArdzo mocny film. Polecam.

ocenił(a) film na 9
WilliamCrazy1

Kaspar nie mógł być pewien co do zachowania swojego oprawcy. Pod wpływem dużych emocji robi się różne rzeczy i wcale niewykluczone, że nóż tego idioty mógł mu się "przypadkiem" omsknąć.

ScarlettElvie

Jak widzialem ta scene na plazy, to myslalem, ze wejde w ten monitor i powybijam wszystkich. JEsli chodzi o przemoc to jestem zdecydowanie na "nie", ale na serio to byla masakra ;/ juz nie mowie o samym Andersie, ale o calej klasie, jak patrzylem na te dziewczyny, ktore to smieszy ;| to naprawde smutno sie to ogladalo. Film jest dobry, chociaz nie wiem czy przy takich zdarzeniach mozna mowic, ze taki jest - raczej jest tragiczny, ale b. dobrze zrobiony. Co do tego czy koles by te noz wbil mu w plecy ? to watpie, chociaz sam nie wiem. JAk byla akcja, na przerwie "po lekcji matematyki" - joosep dostal kopniaki od Andersa i potem mial klopoty z oddychaniem, widac bylo, ze Anders, smierci albo jakichs powaznych uszkodzen Joosepowi nie chcial zadac(jak juz to zrobil), wiec mysle ze z tym nozem to chcial postraszyc i pokazac wladze, ale kto wie........;/
Film bardzo smutny (co jeszcze bardziej wkrecila muza na koncowych napisach), warto go na pewno obejrzec, ale pewnie i tak sie nic nie zmieni w spoleczenstwie, ludzie, ktorzy przemocy nie lubia i nie toleruja po filmie beda jakos zaszokowani albo cos, a takie patalachy w stylu "andersa" sie jeszcze bardziej jakos nakreca ;/

ocenił(a) film na 7
WilliamCrazy1

teraz wszedlem na ten film poniewaz znalazl siue w top 10, i zgadzam sie z twoja wypowiedzia alfcorey, uzasadnisles to w sposob bardzo zrozumialy ot co

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones