PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568568}

You Are My Pet

Neo-neun Pet
6,9 1 320
ocen
6,9 10 1 1320
Neo neun Pet
powrót do forum filmu Neo-neun Pet

Po tym filmie i po Mary Stayed Out All Night mam wrażenie, że Geun Seok Jang staje się powoli kobietą! Do tego jest tak chudy, że aż nieładny :( Macie podobne wrażenie?

ocenił(a) film na 6
kasia2409

Oj tak, z przykrością stwierdzam, że ostatnie lata dla JGS są latami szokujących zmian. Aktora znam już 6 rok, wiernie mu dopinguję i śledzę jego poczynania. Zaskarbił sobie moją sympatię przede wszystkim niesamowitym talentem, naturalnością i przesympatycznym uśmiechem. W tym momencie go nie poznaję i serce mi krwawi jak oglądam produkcje z 2008roku, kiedy to miał krótkie włosy i posturą przypominał młodego mężczyznę a nie wieszak (tudzież mop - z uwagi na fryzurę...). Myślę, że JGS się poniekąd sprzedał. Ma teraz najdroższą chatę wśród IDOLI koreańskich, stał się ofiarą mody... z dobrych filmów wciśnięty w komedie romantyczne i reklamy kosmetyków. Nie wiem czy to dobrze, w "Mary" był szczupły, ale to co teraz się z nim dzieje jest wręcz niesmaczne i brzydkie. Ktoś kiedyś zapytał się go czy 'chce być idolem dla świń", on natomiast wziął to za bardzo do siebie i przeszedł na dietę. Tylko, że w ogóle nie była mu potrzebna. Być może nie odpowiadał koreańskim kanonom piękna - często niedogolony, krótkie włosy, mało androgeniczny wygląd, ale przynajmniej był autentyczny.
"Soczka" będę oglądać zawsze, czy teraz czy za (mam nadzieję)parę lat. Chciałabym tylko aby nie znikał z serialu na serial coraz bardziej, i aby zaczał się normalniej ubierać. Na szczęście jest utalentowany i wciąż się rozwija, ale leżenie pod kroplówkami nie jest czymś błahym.

miyavik

Musieli mu podłączać kroplówki? Nie wiedziałam.
Czy się sprzedał? A czym innym jest show biznes w Korei jak nie sprzedaniem się. Poza tym (pewnie czytasz allkpop.com) jak widać mało kto nie miał tam operacji plastycznej lub głodówki. Nie wiem czy obserwujesz innych. GDragon też znika, podobnie jest z Lee Min Ho :(
Ja osobiście nie mam nic przeciwko lekkim komedią romantycznym z jego udziałem ale musi w nich wyglądać jak (chodziarz) namiastka mężczyzny :(

ocenił(a) film na 6
kasia2409

Nawet się tymi kroplówkami swego czasu chwalił...
Wydaje mi się, że on zarabia aparycją - talent idzie gdzieś na dalszy plan, denerwuje mnie to. GD ostatnio nabrał trochę ciała - to była raczej kwestia stresu (pech jaki spadł na zespół), reszta w suuumie niezbyt mnie interesuje, allkpop również nie czytuje - skoro ciekawią mnie tylko jednostki :). Niemniej jednak w Korei można uciec od wizerunku idola, strasznie mnie boli fakt, że akurat jemu się nie udało. Co do poprawiania - zależy kto, mimo iż tam operacje są "w modzie" - nie są zbyt dobrze przyjmowane przez media. Suk'owi zarzucano kiedyś operację nosa, a on po prostu schudł i nos zmienił trochę kształt.
Mnie w sumie nie chodzi o jego wizerunek (ładny/brzydki/z pryszczem czy bez) - dla mnie jest aktorem - utalentowanym, młodym człowiekiem i szalenie sympatyczną osobą. Chciałabym tylko aby jego praca nie przysparzała mu problemów zdrowotnych. No, i aby mu sodówka kiedyś nie odbiła...

miyavik

Zgadzam się z miyavik. JGS jest naprawdę sympatycznym, utalentowanym gościem z poczuciem humoru, ale za bardzo się przejmuje swoim image'em. Pierwsze filmy, które oglądałam z jego udziałem to Crazy waiting i Baby and me. Wtedy wyglądał normalnie, nie był za chudy. W The happy life z kolei wyglądał najbardziej męsko :) Nie wiem czemu w Korei wywierana jest tak wielka presja na to, aby faceci byli chudzi... Mam nadzieje, że JGS troche przytyje i zacznie się ubierać jak facet ;) Fryzura może zostać (jak do tej pory we wszystkich jego fryzurach ładnie wyglądał) ^^ Oby tylko nie wpadł na pomysł przefarbować włosów na blond albo jakiś rudy xD

Lena21

Agent mu nie pozwoli na farbowanie ;)
Podobno oni jak i piosenkarze są całkowicie kierowani przez firmy które ich prowadzą. Znajoma mi powiedziała że gwiazdki kpop zaczynają nawet płakać po tym jak zabierają się za nich styliści zaraz przed debiutem. Trochę mi ich szkoda :(

Lena21

A jak on się właściwie ubiera? Przecież na premierach normalnie

Hmm_Ciastko

'normalnie' to szerokie pojęcie ;) każdy ma inny gust i poczucie estetyki, więc nie ma co się spierać. Ja po prostu nie lubię facetów noszących obcisłe spodnie-rurki czy też inne fantazyjne stroje. Z drugiej strony zdaję sobie sprawę z tego, że Korea to zupełnie inna kultura i inne myślenie ludzi :)

Lena21

Nie, pytam, bo znam tego aktora dopiero od niecałych dwóch tygodni. Ale mi się podobają rurki, czy tam zwykłe jeansy (byle nie dresy), taki styl jak miał w Mary stayed out all night, jak dla mnie jest idealny (no, może poza leginsami).

ocenił(a) film na 6
Lena21

Kurcze, już ma blond O-o i mu nie pasują wg mnie.

ocenił(a) film na 6
kasia2409

Popieram, w tym filmie aż momentami nie mogłam go znieść. Jakieś takie kobiece ruchy ma jakby jajka mu obcieli... Za YAB był świetny...

kasia2409

Ja nie miałam takiego wrażenia... ale fakt, jest za chudy. Najlepiej wyglądał w Mary stayed out all night - włosy do ramion, brązowe.

ocenił(a) film na 6
kasia2409

Mnie najbradziej podobał się w Love Rain, W Mary stayed out all night też wyglądał dobrze. Moim zdaniem ten film ogólnie był średni i myślę, że to nie tylko jego wina. No ale jakby nie patrzyć, mężczyźni w Korei a Polacy trochę się różnią od siebie :D przecież jakby sobie Polak zrobił trwałą, albo poszedł do kosmetyczki, to od razu byłby "ciotą" a tam jest to bardzo popularne (oczywiście nie ogólniając, nie mówię, że wszyscy to robią), więc może dlatego się dziwimy, że taki trochę... zniewieściały się zrobił? ;)

rokusan

Naoglądałam się już sporo dram i filmów z Korei i tutaj trochę mnie to kuło w oczy. Mam nadzieję, że z czasem trochę przytyje bo jego BMI jest za niski. Dobrze, że robienie z mężczyzn uniseks jest obecne w Korei głównie w pop kulturze bo oni by tam poumierali z głodu.
Ps. W Love Rain też mi się bardzo podobał nawet kiedy miał na sobie obcasy :P

ocenił(a) film na 6
kasia2409

Taaaak, te obcasy też mi trochę kuły w oczy :D ale reszta bez zarzutu. Też już się wiele naoglądałam koreańskich dram i na początku też mnie dziwiły te ich gładkie buźki, fryzury jak z okładki i czasami ubiór trochę niemęski... Ale w sumie lepsze to niż facet w rozciągniętym, poplamionym dresie i nieogolony :D Z jednej strony dobrze, jak facet o siebie dba, nawet powinien to robić, no ale czasem panowie z Korei przesadzają no i widać efekty ;)

ocenił(a) film na 5
kasia2409

co do tego czy chudy to nie do końca bym się zgodziła, tzn. jest chudy ale tak szczerze mówiąc nie odbiega jakoś od standartów w sensie że dużo innych młodych aktorów i innych gwiazd z korei wygląda podobnie jak on, jest bardzo szczupły ale pod anoreksję to jeszcze nie podchodzi :P I nie wygląda z tą szczupłością tak źle jak dla mnie :P

ocenił(a) film na 6
kasia2409

Fakt, on jest szczupły, szczuplejszy nawet od innych koreańskich aktorów, a w tym filmie wydaje sie jeszcze chudszy. W "Pet" jak dla mnie też jest jakiś taki zniewieściały... jeszcze te włosy, które wydawały sie jakieś rudawe, zgroza. A scena w wannie - wygląda totalnie aseksulanie. Jest duża różnica w jego wyglądzie w "Pet" a np. w "Dziecko i ja"!

kasia2409

tak mie wk*****ł w Mary Stayed Out All Night że obejrzałem tylko kilka odcinków

ocenił(a) film na 8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones