PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=677753}

Neon Demon

The Neon Demon
5,4 23 084
oceny
5,4 10 1 23084
5,6 27
ocen krytyków
Neon Demon
powrót do forum filmu Neon Demon

neon demon 3/10

ocenił(a) film na 3

Moim zdaniem bardzo slaby. Lubie kino artystyczne, z wizja I przemysleniami, ale tutaj jest kompletna zmylka, chaos I ...oszukanstwo. tak, dla mnie to oszukanstwo, jesli chcesz zszkowac widza scena nekrofili czy gore gdzie w tle piekne kobiety. Faktem jest, ze oczu nie mozna oderwac od urody modelek, ze muzyka jest genialna, wizualizacja scen naprawde dobra, ale nazwalbym tanim chwytem wstawienie wielu scen ktore maja szokowac widza. Nekrofilia w wydaniu kobiecym nie jest niczym nowym, bo wiele takich historii bylo wczesniej....no jedynie wizualizacja sceny byla...obrzydliwa. Ta scena powinna byc uzyta do testowania ludzi z ....powiklaniami umyslowymi. Poboba sie scena?- wynik daje wskazowke ze cos nie tak z toba. Nastepna scena z okiem...glupota. Nawet tani chwyt z prysznicem aby nacieszyc oczy pieknem cial modelek....jest oczywisty. Wiem, zaraz ktos powie ze scena miala pokazac oczyszczenie z krwi itp....moim zdaniem wcale nie.
Jedyne co mi sie podobalo w filmie, oprocz urody aktorek, to swietna muzyka elektroniczna przeplatana z bezdzwiecznymi scenami. Reszta byla bezbarwna w calej tej kolorystycznej oprawie.

ocenił(a) film na 4
dabram17

Moja opinia jest taka sama jak Twoja. muzyka i wizualizacja cudne, ale te kontrowersyjbe sceny? Zenada. Ruby lezaca i sikajaca krwia i scena z nekrofilia obrzydliwa.

ocenił(a) film na 6
bunia_x3

No ale scena pasująca do całości(tej całej groteski)malowała swoje klientki(trupy)jedną umalowała na podobieństwo głównej bohaterki w której się zadurzyła i jeśli nie mogła jej posiąść to chociaz zrobiła to z jej "kukłą"oczywiscie na pewno nie miała równo pod sufitem ale to nie dyskwalifikuje tej sceny boi i dlaczego?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones