PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=205120}
5,9 23
oceny
5,9 10 1 23

Nerawareta gakuen
powrót do forum filmu Nerawareta gakuen

Jak komuś podobało się Hausu, to może rzucić okiem, pozostałym odradzam. Ale wszystko
po kolei...
Nie, zaraz, po kolei może być ciężko. Szkoła. Najlepsza uczennica jest sympatyczna i ma nadprzyrodzone moce (cofa czas, gdy stanie się coś złego). Pojawia się nowa uczennica,
która również ma nadprzyrodone siły. Kontroluje ludzkie umysły i wprowadza w szkole
terror. Jak ktoś się sprzeciwia spotyka go tragiczny wypadek. Potem pojawia się jakiś
albinos z wenus (?!)...
Film jest absurdalny i nasączony typowymi dla Ohbayashi dziwacznym i kiczowatymi
efektami. Fabuła jest szalona i idiotyczna. Łączy w sobie horror, fantasy i komedię. Miejscami
cały ten chaos jest całkiem fajny i intrygujący, niektóre sceny naprawdę mi się podobały.
Zwłaszcza przy poważnej, smutnej elektronicznej muzyce dawało to doprawdy dziwaczny efekt. Ale są też momenty iście koszmarne - jakieś patetyczne i bełkotliwe dialogi. No i ta
końcówka - to już przegięcie nawet jak dla mnie. W sumie ciekawa sprawa, ale mam
nadzieję, że Ohbayashi ma lepsze pozycje na swoim koncie.

ocenił(a) film na 5
kangur_msc_CM

fragmenty filmu można obejrzec w tym klipie:

http://www.youtube.com/watch?v=TMLkf9AAe_c

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones