PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487522}
7,0 11
ocen
7,0 10 1 11

Ngor dik dzui oi
powrót do forum filmu Ngor dik dzui oi

Pod takim angielskim tytułem można znaleźć ten film. Obejrzałem go ze względu na Stephy Tang, bo uwielbiam jej głos, fajne ma piosenki, a nie widziałem jej jeszcze jako aktorki i żałuję, że nie zrobiłem tego wcześniej. Strasznie mi się tutaj podobała, jest chyba jedną z najbardziej urodziwych aktorek z Hong Kongu. Poza tym było więcej ładnych aktorek i piosenkarek zarazem: Miki Yeung, Linda Chung, których też słucham, więc duża część obsady była mi trochę bardziej bliska. Ze strony męskiej też nie ma co narzekać, także aktorzy i jednocześnie piosenkarze: Alex Fong, Hins Cheung. Film jest przyzwoitym romansem z wieloma wątkami, nie chcę się tu rozpisywać, bo dużo się tutaj dzieje, czasem ciężko nadążyć za napisami, ale głównie chodzi tutaj o dawny związek Bo i Keunga. Z tego co mi wiadomo już od jakiegoś czasu Stephy Tang i Alex Fong są małżeństwem, razem śpiewają i jak widać grają razem w filmach już nie pierwszy raz. Fajnie się ich ogląda razem, rzeczywiście pasują do siebie. W filmie mamy elementy komediowe, ale nie brakuje też tych smutnych momentów, jednak całościowo podobało mi się i można go spokojnie polecić fanom romansów z Hong Kongu, a tym bardziej fanom canto-popu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones