PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=290585}

Niania w akcji

Bo bui gai wak
7,0 10 003
oceny
7,0 10 1 10003
Niania w akcji
powrót do forum filmu Niania w akcji
jacekg9

a jakim cudem na filmwebie sa tacy ignoranci - po prostu sie rodzą :)

ocenił(a) film na 10
vasil_zajcev

Badziewie???????
Super film! Jak dla mnie 9/10 lub 10/10

ocenił(a) film na 7
jacekg9

Jakbyś był chociaż troszeczkę mądry to byś wiedział ;P

ocenił(a) film na 10
jacekg9

LoL, chyba przez pomyłkę oglądnąłeś ten film. Jeden z lepszych filmów Jackie Chana. Porządna akacja i przede wszystkim scenariusz!

ocenił(a) film na 3
jacekg9

dzięki temu, że ludzie mają różne gusty mamy różnorodne kino. Różnych ludzi różne rzeczy bawią, do mnie ten rodzaj humoru nie trafia, dodatkowo niektóre sceny z dzieckiem uważam za żenujące i nieśmieszne (np. ssanie męskiego sutka przez niemowlaka, współczuję dziecku). Obejrzałam bo puścili dziś w TV i tylko utwierdziłam się w przekonaniu że filmy z Jackie Chan'em nadal mnie nie bawią.
1 punkt za scenę pościgu, 1 punkt za uśmiech dziecka, 1 punkt za skakanie po klimatyzatorach, suma - 3/10

ocenił(a) film na 10
lamargo

jak dla mnie świetny film tez oglądałem dzisiaj na tvp1 fajny scenariusz

ocenił(a) film na 7
jacekg9

Moim zdaniem bardzo dobra komedia, jest i akcja i humor, a dziecko było śliczne.

jacekg9

Mi tam się podobało. Każdy ma inny gust. Jeśli coś nie podoba się Tobie, to nie znaczy, że nie podoba się także wszystkim innym.

ocenił(a) film na 8
goferyzdzemorem

super bomba 10/10
chyba każdy film chanem lubię albo prawie każdy !

ocenił(a) film na 3
Niszczyciel2000

ja z gadzam się z jacek94 - film niezbyt porywający, kiczowaty i mało śmieszny, byćmoże niektórzy z was są fanami jackie chana i dlatego tak im się podoba, jak dla mnie nie umywa się do niektórych komedii

ocenił(a) film na 8
Erni_97

masz rację jestem jego fanem i uwielbiam z nim filmy ;p

jacekg9

może nie badziewie ale film nudny i też mnie ta nota dziwi powinno być jakieś 6

ocenił(a) film na 8
aniol12

dla mnie to jest bardzo śmieszna no ale każdy ma swoje zdanie ... ;p

ocenił(a) film na 3
jacekg9

Też mnie w sumie bardzo dziwi taka wysoka ocena tego filmu. Motyw "bandziorów" opiekujących się niemowlakiem - ile razy to już mieliśmy w kinie? I to - mam wrażenie - w zdecydowanie lepszym wydaniu. Nie twierdzę, że film jest beznadziejny, owszem, jest może kilka śmieszniejszych gagów, ale na tak długi film to zdecydowanie zbyt mało, żebym uznała to za dobrą komedię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones