PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8086}

Nic nie widziałem, nic nie słyszałem

See No Evil, Hear No Evil
7,3 34 731
ocen
7,3 10 1 34731
7,2 6
ocen krytyków
Nic nie widziałem, nic nie słyszałem
powrót do forum filmu Nic nie widziałem, nic nie słyszałem

codziennie przewijałem na vhsie i oglądałem i śmiech był za każdym razem do rozpuku. A miałem wtedy 7 lat!!!

Mothyff

Też lubiłem ten film i równieć pamiętam go z dzieciństwa;) Bardzo fajna, przyjemna komedia;). Ma troszkę niedociągnięć fabularnych, czasami jest sztuczna- gdyby nie to dałbym 8;). A tak 6;). No i nie za mało lat miałeś jak na taki film?:) To jednak komedia kryminalna;).

TomasT

jak ślepy i głuchy szli przez miasto - mistrzostwo!!! hehe

Mothyff

Moja rowniez! I szczerze piszac to jest jedyna komedia ktora moge ogladac np co miesiac. Inne po jednym obejrzeniu ida w odstawke a ta i inne z Richardem nigdy mnie nie nudza!

ocenił(a) film na 8
Mothyff

tez miałem na VHS ten film.Tylko nie pamiętam po jakim czasie te filmy trafiały do nas na VHSy, pewnie coś około 2 lat po premierze. Swoją drogą świetna komedia.

ocenił(a) film na 5
kamikaze8882386

to, że jest to film czyjegoś dzieciństwa nie wpływa na odbiór ludzi, którzy oglądają po raz pierwszy. nie jest rzeczowy argument, który przemawia za uniwersalnością. każdy ma inny film swojego dzieciństwa. żyjemy wspomnieniami. jadąc rowerem i przeżywając przygodę słuchałem kiedyś pewnej piosenki. do dziś pamiętam ten moment. tak funkcjonujemy. kiedy bym rzekł: super piosenka! wspomnienia mojego dzieciństwa! to czy ta piosenka się tobie spodoba tylko z tego względu, że odnawia moje jakieś tam wspomnienia? niekoniecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones