PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=437092}

Nic więcej

Meer is nich
6,3 33
oceny
6,3 10 1 33
Nic więcej
powrót do forum filmu Nic więcej

Całkiem całkiem

ocenił(a) film na 7

Widziałem dzisiaj na niemieckich niuansach i muszę przyznać film niczego sobie, oprócz tego zakończenia.

ocenił(a) film na 7
dezerter

Też tam byłem.
Dla mnie film interesujący.
Zakończenie wcale nie było złe. Reżyser zostawił je dla nas. To my sami mamy zdecydować co się z Leną stanie. 7/10

ocenił(a) film na 7
dezerter

Zakończenie było całkiem pozytywne. Ogółem film charakteryzował się taką kompozycją urwanego wątku, reżyser zostawił niezłe pole do domysłu - koniec wpisuje się w te ramy. Moim zdaniem na plus.

dezerter

również tam byłam i film wzbudził we mnie mieszane uczucia. w sumie taki sobie, z jedną wielką wadą: zero puenty.

ocenił(a) film na 6
dezerter

Początkowo wydawało mi się, że motyw zbuntowanej nastolatki poszukującej własnej drogi jest odrobinę wyprany, ale gdy zaczęłam oglądać film dalej, okazało się, że relacje Lena - rodzina są dość dobrze zarysowane. Aczkolwiek nie wgłębiamy się jakoś specjalnie w ich psychikę, wszystko jest tylko zarysowane, reszta pozostaje dla nas. Podobnie z zakończeniem. Dla mnie bardzo dobry. Sądzę, że w pewnych kwestiach mogłabym się z Leną utożsamić...

ocenił(a) film na 7
dezerter

Puenta jest dla leniwych... To znaczy, że nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. A tutaj ustrzelono świetny moment na zakończenie. Temat mnie przyciągnął, żeby wybrac akurat ten jeden samotny tytuł w Niuansach i bach! Mogę śmiało powiedziec, że Lena poruszyła mnie - za bardzo jest mi bliska. Prostota i udany lekki dowcip biorą historię w ramę. Niezła sprawa, polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones