PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1306}

Nieśmiertelny II: Nowe życie

Highlander II: The Quickening
5,9 15 727
ocen
5,9 10 1 15727
4,3 3
oceny krytyków
Nieśmiertelny II: Nowe życie
powrót do forum filmu Nieśmiertelny II: Nowe życie

Nie potrafię pojąć jak takie arcydzieło które z drobnymi ubytkami stanowi kopie klasyka "Highlandera" (1986) może mieć ocenę społecznościową "Nieśmiertelny III: Mag" (1994)
5,9/10 przy 5.647 głosów społeczności filmwebu. Natomiast beznadziejne nieporozumienie, jakim jest dryga część "Nieśmiertelny II: Nowe życie" (1991) otrzymało ocenę społecznościową 6,0/10 przy 10.117 głosów głosów społeczności filmwebu. SPOILER: Connor MacLeod / Russell Nash kosmitą Ściana KONIEC SPOILERA.

Klasyk z 1986 rok ni arcydzieło fantazy ma mizerna ocenę 7,4 (gimbusy). "Nieśmiertelny"
(1986) 7,4/10 głosów głosów społeczności filmwebu 39.201 głosów.

Nieśmiertelny IV: Ostatnia rozgrywka
(2000)
5,2/10
3.754 głosy

Nieśmiertelny V: Źródło (2007)
3,5/10
1.864 głosy

PS: I jak to pogodzicie z trzecią i czwartą częścią?

ocenił(a) film na 1
Raze

To proste. Część 3 ignoruje "The Quickening" kompletnie. Natomiast "Endgame" i "Źródło" to zakończenia serialu który również ma w dupie jakąkolwiek ciagłosć z pierwszym filmem.
Zgadzam się co do tego że pierwszy "Nieśmiertelny" ma zaniżoną ocenę. Pamiętam jeszcze czasu gdy miał srednią 7,7 zasłuzoną zresztą.

ocenił(a) film na 10
mim1312

W sumie to jedynymi filmami z tej serii to "Highlander" (1986) i Highlander III: The Sorcerer (1994 ) - który stanowi legalnie drugą częśćć pierwowzoru. Druga część została wyłączona z uniwersum przez wytwórnię filmowa i osoby mające prawa autorski na "Highlandera". Daj spokój. Connor Macleod kosmitą? i w dodatki akcja dzieje się w przyszłości około 20200 roku jak w czwartej części Connor Macleod zginął. Poza tym IV i V CZĘŚĆ TAO TAKIE SAME GNIOTY JAK TA DRUGA. tRZECIA CZĘŚĆ STANOWI WIERNĄ KOPIĘ I DOSKONAŁY POMYSŁ, ŚWITNIE KOMPONUJACY SIĘ Z CZĘŚCIA PIERWSZĄ. . W dodatku nie pozostaje w przeciwieństwie z prawami rządzącymi uniwersum. Po pierwszej części mieli nakręcić Highlander III: The Sorcerer (1994 ), a później Highlander Council.

ocenił(a) film na 4
Raze

"który stanowi legalnie drugą częśćć pierwowzoru. "
Nie stanowi. Jest tandetną naciąganą kontynuacją.

Mim zresztą odpowiedział. Ja napiszę ponownie - każda z części po oryginale, zaprzecza mu (5 jest kontynuacją 4, której też nibyzaprzecza) .
Poza tym żadna nie łączy się bezpośrednio ze sobą (oprócz 4 i 5 w durny sposób). NAJGŁUPSZA SERIA w historii kina.
To są jakby 4 osobne konty

ocenił(a) film na 10
shamar

to jest fantazy, nie chcę się z tobą kłócić obrażasz mnie

ocenił(a) film na 4
Raze

Czym obrażam?

Chłopie. W 3 jest motyw kolesi, siedzących pod ziemią kilkaset lat. Po czym... wychodzą, odkopani. Przez kilka set lat (mają maga nawet) siedzieli i grali w szachy. Po czym wyszli w tych samych wdziankach, bo ktoś prowadził prace archeologiczne. Poziom dna.

ocenił(a) film na 10
shamar

i co w tym dziwnego

ocenił(a) film na 4
Raze

"tRZECIA CZĘŚĆ STANOWI WIERNĄ KOPIĘ I DOSKONAŁY POMYSŁ, ŚWITNIE KOMPONUJACY SIĘ Z CZĘŚCIA PIERWSZĄ. "

Serio? Ludzie zasypani przez 400 lat to świetny pomysł? To jest prawie poziom kosmitów z 2.

ocenił(a) film na 10
shamar

przecież byli nieśmiertelni, a śmierć im było można zadać przez ścięcie głowy, doskonała kreacja czarnego charakteru.

ocenił(a) film na 4
Raze

I co? Siedzieli tam i nie próbowali wyjść? Żartujesz?

ocenił(a) film na 10
shamar

Może nie potrafili, al zobacz co potrafili np. rozcięcie Jakuba Kella w części 4.

ocenił(a) film na 4
Raze

Kto? Co? Jak? Kto go rozciął? Gdzie?

PS - chyba nie sprawdzasz mnie, czy znam ten trailer z fałszywymi scenami, co? Bo wnoszę, że jako aktywny fan tej serii wiesz o tym...

ocenił(a) film na 10
shamar

Duncan rozciął go od głowy po penisa

ocenił(a) film na 4
Raze

Niby w jakiej wersji? Bo na bank nie w tej, która wyszła jako pierwsza oficjalna

ocenił(a) film na 10
shamar

Tak czy siak walczył z dwoma Jacubami Kall

ocenił(a) film na 4
Raze

Co Ty bredzisz? Pytam serio.

Już wiem. Jesteś zwykłym trolem. Żegnam. A miałem Cię za poważnego dyskutanta.

ocenił(a) film na 10
shamar

Dlaczego mi ubliżasz. Zobacz trailler. W trailerze do filmu Connor MacLeod przecina Kella na pół przy pomocy miecza i od tej pory musi walczyć z dwoma Kellami. W filmie nie ma takiej sceny.

ocenił(a) film na 4
Raze

Sam sobie odpowiedziałeś.
To jest zwykłe ujęcie nakręcone do trailera. NIE MA ZWIĄZKU z filmem i nigdy nie miało się w nim pojawić.

Kolejne, bezczelne oszustwo, jakiego dopuszczają się twórcy w tej serii więc... Co to za argument?

ocenił(a) film na 10
shamar

A idzie gdzieś ten film zobaczyć w takiej postaci jak na trailleru?

ocenił(a) film na 4
Raze

Nie. Bo coś takiego nie istnieje.
Nakręcili te kilka dodatkowych scen tylko po to, żeby trailer lepiej wyglądał.

ocenił(a) film na 10
shamar

A może z tego zrezygnowali

ocenił(a) film na 4
Raze

The trailers for the film feature several shots showing Kell using mystical abilities (such as stopping a sword in midair with some sort of force field, cloning himself and holding an orb with Connor's screaming head inside of it). Also, Connor and Duncan are shown emerging from some sort of portal. None of this footage made it into any released version of the film, and the footage is only seen in the trailer. No explanation for the nature of these scenes has ever been willingly released by the producers or film studio, although it has since been revealed that these shots were never intended for inclusion in any finished cut of the movie — they were shot exclusively for its trailer, instead. No mention of Kell's magical abilities exists in the online version of an early screenplay.

ocenił(a) film na 10
shamar

I wszystko jasne. Dzięki serdeczne.

ocenił(a) film na 4
Raze

A w ramach ciekawostki - z 1 wypadło kilka scen. Większość - nudne rozszerzenia ale np. także walka Krugana z Kimem albo motyw ze spalonym domem Nasha.

ocenił(a) film na 10
shamar

A idzie zobaczyć wersję rozszerzoną?

ocenił(a) film na 4
Raze

Nie bo nie ma takiej.

Są tylko fotki ze scen (znajdziesz w necie) a same sceny się spaliły.

ocenił(a) film na 10
shamar

A nie wiesz co to są za zaczarowane wrota w tej czwartej części?

ocenił(a) film na 4
Raze

Nie.
Zrozum wreszcie, że po prostu ktoś se wymyslił, że "przecinanie na pół", "wrota" itd. będa wyglądały fajnie w trailerze i cos takiego nakręcili. TYLKO PO TO, żeby nabrac ludzi.

ocenił(a) film na 10
shamar

Film byłby ciekawszy.

ocenił(a) film na 10
mim1312

Instytucje i osoby jak wytwórnie filmowe mające prawa autorskie do "Highlander: The Quickening", wyłączyły go całkowicie z uniwersum tej serii.

ocenił(a) film na 4
Raze

Nazwałeś tego telewizyjnego gniota H3 arcydziełem?

Dawno temu (po premierze) nawet mi się podobał ale teraz też jest raczej "nieoglądalny". Serio.

ocenił(a) film na 10
shamar

Bo co?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones