PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=851100}

Nie ma przebacz

Bal-sin-je-han
5,8 254
oceny
5,8 10 1 254
Nie ma przebacz
powrót do forum filmu Nie ma przebacz

koreańska "Hard Hit z 2021, niemiecka "Steig Nicht Aus!" z 2018 i pierwotna - hiszpańska "El desconocido" z 2015.

ocenił(a) film na 4
So_What22

Dobra lista. Ale zapomniałeś o feministycznej ;) wersji tych scenariuszy "Eksplozje"
"Déflagrations" https://www.filmweb.pl/film/Eksplozje-2021-10006887

_illusion_

dzięki, ale.... nie znałem tych filmów. Nawet mi się tytuł "nie obił o uszy". A według Ciebie warto obejrzeć? Widzę, że lubisz Iron Maiden  ( świetny, balladowy, kawałek - "Dream of Mirrors") A Illusion też czy tylko taki nick?

ocenił(a) film na 4
So_What22

Wspomniany tytuł omiń, nic nie stracisz. Zwłaszcza jeśli oglądałeś którykolwiek ze wspomnianych przez ciebie filmów. illusion i poboczne projekty Lipnickiego uwielbiam. Iron Maiden to zupełnie inna półka, polecam zobaczyć na żywo koncert, jest mega. Nawet w tym 2023 roku jest jakiś.

_illusion_

Dzięki za info-ostrzeżenie i namiary muzyczne :) Obejrzałem wersję hiszpańską, bardzo lubię hiszpańskie kino.

ocenił(a) film na 4
So_What22

Update - niedługo będzie kolejna wersja, hamerykańska, z Liamem Neesonem :)

_illusion_

Liam ostatnio po tych licznych "uprowadzeniach" i wcielaniach się w amerykańskie wersje filmów europejskich nieco mi się przejadł. Ale to bardzo dobry aktor.

_illusion_

już jest ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones