PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=853784}

Nie martw się, kochanie

Don’t Worry Darling
6,2 42 330
ocen
6,2 10 1 42330
4,9 37
ocen krytyków
Nie martw się, kochanie
powrót do forum filmu Nie martw się, kochanie

Gdyby film zakończył się 20min wcześniej (kadr jak Jack podłącza się do systemu w realnym życiu) to wspominałbym ten film dużo lepiej. Natomiast dostaliśmy bezsensowne zakończenie poprzedzone miernymi scenami rodem z filmu akcji. Dlatego dwie gwiazdki w dół

ocenił(a) film na 7
ladypank1999

Prawda, też byłbym skłonny podwyższyć ocenę gdyby darowali sobie happyend i zakończyli na momencie, gdy cała zagadka zostaje wyjaśniona.

ocenił(a) film na 7
Stolarcfc

Kilka razy w trakcie trwania filmu myślałem, że już się skończy, zupełnie niewyjaśniony, a tego nienawidzę. Ucieszyłem się, że to wyjaśnili. I jednocześnie zdziwiłem, że tak długo to "ciągnęli", ale mówiąc szczerze, to wolę jak w filmie nie pozostaje zbyt wielu zagadek i zostaje jednak w miarę wyjaśniony. Więc wolę to niż "zbyt szybkie" zakończenie.

ocenił(a) film na 4
ladypank1999

Ogólnie film był za długi jak na ilość fabuły/treści i spokojnie mógłby trwać te 20 minut mniej, niekoniecznie kosztem zakończenia, choć ten "pościg" to już całkowicie mi się ciągnął XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones