PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=872790}

Nie oddychaj 2

Don't Breathe 2
5,7 14 956
ocen
5,7 10 1 14956
5,4 7
ocen krytyków
Nie oddychaj 2
powrót do forum filmu Nie oddychaj 2

Jeżeli pierwsza część próbowała zachwiać kompasem moralnym widza, to druga jest jej przeciwieństwem. Ślepiec zostaje namaszczony na protagoniste tej historii. Twórcy stawiają na dużą dawkę przemocy aż w tym przeginają. Mamy mocno naciąganą historię z przegiętym finałem.

ocenił(a) film na 3
JohnTheBrave

Dokładnie. Pierwsza część jest bardzo dobra. Ta zostawia po sobie jedynie zażenowanie. Szkoda czasu, naprawdę.

marigi

Prawda .Jedynie gra aktorska Langa i dziewczynki na bardzo dobrym poziomie
,scenariusz kiepsko napisany,film wręcz nudny i absurdalny.Nie dorównuje pierwszej
części.

JohnTheBrave

Spałem w kinie, chodze na wszystko, a nie zdarzyło mi sie to od czasów Dunkierki. Zero napięcia, emocji, pomysłu, nuda... Pierwszą część uwielbiam

matimat17

Według mnie film jest dobry ale przewidywalny. Mix znanych motywów z innych filmów się sprawdził pozytywnie lecz nie pozostawia nasion głodnej bestii

ocenił(a) film na 10
JohnTheBrave

Według mnie super film niewidomy koleś rozwala gości w efektowny sposób do tego super brutalny mistrzostwo dla mnie

michalmakula

W pierwszej części jednak było więcej miejsca na thriller niż rozpierduchę. Film więc poszedł w kierunku brutalnego kina akcji ocierającego się o horror a taki skręt nie każdemu może przypasować.

ocenił(a) film na 10
JohnTheBrave

A to wiadomo mi pasuje w 100% ale tak nie każdemu tak mocna zmiana będzie pasować

ocenił(a) film na 10
JohnTheBrave

Ja mam dobrą zabawę jak jest pełno rozwalania gości jest akcja jest super

ocenił(a) film na 6
JohnTheBrave

Potrafi mi ktoś wytłumaczyć
powiazanie pierwszej części z drugą?

ocenił(a) film na 10
Xmen321

A co tutaj tłumaczyć , wystarczy uważnie oglądać nie jest to jakiś film psychologiczny i skomplikowany wystarczy obejrzeć obie dokładnie i wszytsko jasne

ocenił(a) film na 6
horror_lady

Tylko nie bardzo pamiętam pierwszą część i nie chce mi się jej oglądać

ocenił(a) film na 10
Xmen321

Niewidomego kolesia napadają bandyci a on jest byłym żołnierzem i ich wszystkich rozwala jak chce nawet nie trzeba pierwszej części oglądać

ocenił(a) film na 7
JohnTheBrave

jesli ktos kreci taki film ma wiecej ambicji niz taka osoba ktora zaklada durny temat tylko po to by napisac ten stek bzdur.

Movie_Crash_Man

Widać po replice, że masz niski poziom IQ

ocenił(a) film na 7
JohnTheBrave

widze, ze twoje iq jes mega niskie

Movie_Crash_Man

To masz wadę wzroku najwidoczniej oprócz niskiego IQ bywa i tak

ocenił(a) film na 7
JohnTheBrave

nie masz iq tylko kompleks

Movie_Crash_Man

Żenujący psycholog internetowy. Daj mi spokój dzieciaku

ocenił(a) film na 7
JohnTheBrave

mowie ci za mało iq masz

ocenił(a) film na 7
JohnTheBrave

dlatego żenujący kompleks

Movie_Crash_Man

No fajne, że masz kompleksy i zaczepiasz przypadkowe osoby w internecie. Co w życiu przegrywem jesteś i frajerem? Na to wygląda. Nie odpisuj, weź zniknij.

ocenił(a) film na 7
JohnTheBrave

przegrales i dlatego wyzywasz innych ?

ocenił(a) film na 7
JohnTheBrave

przegrales bo masz male iq ?

ocenił(a) film na 7
JohnTheBrave

to dlatego mierzysz iq tępymi narzedziami po jakis forach w necie ? xd

ocenił(a) film na 7
JohnTheBrave

atakujesz filmowca i oceniasz jego ambicje a sam zakladasz durny temat i jeszcze obrazasz uzytkownika xd

Movie_Crash_Man

Czy ten filmowiec to Twój ojciec, że Cię ten temat tak do głębi poruszył? Serio trzeba mieć wyjątkowo żałosne życie aby odkopowywac w nocy stary temat tylko po to aby zjechać jego autora. Zastanów się nad sobą cwaniuro

ocenił(a) film na 7
JohnTheBrave

trzeba miec zalosne zycie zeby jechac autora filmu ambitnego durnym tematem i mało iq i kompleksy xd

Movie_Crash_Man

Jeżeli to jest według Ciebie ambitny film to weź i lepiej usuń konto dzieciaku

ocenił(a) film na 4
JohnTheBrave

nie karm trolla , kolesia wypuścili z wariatkowa ale widocznie leki mu nie pomagają i się uaktywnił na forum .Patrząc na czas założenia konta to nie żaden dzieciak tylko ktoś starszy ale rzeczywiście ma problemy ze sobą intelektualne

ocenił(a) film na 7
Tibn

uwazam ze masz niskie iq i silne kompleksy oraz za mało leków bierzesz na recepte

ocenił(a) film na 7
Tibn

ciebie wypuscili z piwnicy po tych 40 latach izolacji i niskiego iq

ocenił(a) film na 7
JohnTheBrave

jest ambitny. ktoś się naprawde postarał aby zbudować tak nieoczywisty nieschematyczny horror

ocenił(a) film na 7
JohnTheBrave

myślę, że czas abyś zmienił pieluszkę i zapudrował pupke przed snem

ocenił(a) film na 7
JohnTheBrave

gdyby autor filmu był na takim forum z takim debilem jak jeden z drugim to zapewne usunąłby tu konto xd

ocenił(a) film na 7
JohnTheBrave

zastanow sie nad swoim mozgiem

ocenił(a) film na 9
JohnTheBrave

Bzdury - 2 znacznie lepsza od jedynki - prawdziwa rzeź

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones