PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=872790}

Nie oddychaj 2

Don't Breathe 2
5,7 14 956
ocen
5,7 10 1 14956
5,4 7
ocen krytyków
Nie oddychaj 2
powrót do forum filmu Nie oddychaj 2

Do napaści na dom Normana było obiecująco a potem, zwłaszcza gdy wyszedł na jaw motyw napastników, coraz bardziej niedorzecznie. Poza tym Norman może być mistrzem przerwania na swoim terenie, ale na obcym już nie. To nie jest Superman tylko stary i ślepy człowiek, nieważne jak wyszkolony. Duże rozczarowanie.

PaniKamelli

"To nie jest Superman tylko stary i ślepy człowiek" to samo mówili wszyscy członkowie gangu zanim ich wypatroszył albo zastrzelił :D

ocenił(a) film na 6
PaniKamelli

Zgadza się on nie jest supermen, ani żadnych pozytywnym bohaterem tylko zwykłym ślepcem. Jednakże pogodził się z faktem ślepego starego człowieka i to samo w sobie stawia go już jako osobę z niezwykłymi umiejętnościami.
Na pewno film jest lepszy od poprzedniego, i sam protagonista jest postawiony w dobrym świetle uzasadnionej przemocy

noop

Przecież wyraźnie było powiedziane że był w sealsach więc nie do końca taki zwykły ślepiec.

ocenił(a) film na 7
Bartus0077

połowa nie rozumie co ogląda

ocenił(a) film na 5
PaniKamelli

Bo tak jak jedynka była świetnym thrillerem, to dwójka jest już właściwie tylko kinem akcji klasy B.

sss_111

zgadzam się w 100 procentach -i nic nie dała świetna gra S.Langa scenariusz jest po prostu kiepsko i bez sensu napisany.

ocenił(a) film na 5
Alina_Szuscik

Tam nawet nie ma zbyt wiele scenariusza. Raczej niepotrzebny sequel.

ocenił(a) film na 7
sss_111

skoro ci niepotrzebny to po co oglądałeś

ocenił(a) film na 5
Movie_Crash_Man

Bo niepotrzebny okazał się po obejrzeniu.

ocenił(a) film na 7
sss_111

to nie mogłeś tego przewidzieć skoro uważasz, że jest niepotrzebny ? nie mogłeś być jak jackowski ?

ocenił(a) film na 5
Movie_Crash_Man

Nie. Nie mogłem.

ocenił(a) film na 10
sss_111

W pierwszej części też patrzyłem co robił tym dzieciaką hehe mega jatka

ocenił(a) film na 7
michalmakula

Jatka faktycznie dobra,typowa rozpierducha do samego końca :D.Ogólnie film się z ciekawością oglądało

ocenił(a) film na 4
PaniKamelli

Dokładnie mam takie samo zdanie, a motyw napastników totalnie mnie zaskoczył, ponieważ ja stawiałem na zemstę dziewczyny z pierwszej części filmu, pomyślałem sobie, "przecież uciekła z milionem dolców, więc wynajęła ekipę psychopatów, żeby załatwili Normana".. Fakt, rozczarowanie zakończeniem i wielka szkoda, bo film miał naprawdę niezły potencjał

ocenił(a) film na 7
Dominiqueboy

zaskakujące zakończenie oczekujące schematu prostaki

ocenił(a) film na 4
Movie_Crash_Man

Ooo.. mamy Trolla na Forum, który zaczyna być Hejterem.. ale to takie niemodne już

ocenił(a) film na 7
Dominiqueboy

tak się przedstawiasz ?

ocenił(a) film na 4
Movie_Crash_Man

Ja miałbym się przedstawiać? Po co? Przecież powyżej napisałeś Hejterze, że jesteśmy dla ciebie prostakami? Główka już nie pracuje?

ocenił(a) film na 7
Dominiqueboy

uważasz, że jesteś prosty bo głowka ci nie działa ? interesujące

ocenił(a) film na 4
Movie_Crash_Man

Nie będę marnował czasu na dyskusje, z osobą przejawiającą aberrację umysłową..

ocenił(a) film na 7
Dominiqueboy

po prostu zamkniesz sie w pokoju, zaslonisz lustro i tasmą usta sobie zakleisz. rozumiem

ocenił(a) film na 4
PaniKamelli

zgadzam się w 100% i nawet przymykając oczy ciężko przełknąć te bujdy w tym filmie ...a już tym bardziej że koleś wychował dziewczynkę ..

ocenił(a) film na 7
Tibn

sądzisz, że jeśli przymkniesz oczy na chwilę zasymulujesz sobie życie ślepca ? kolejny stek głupot. gdyby więcej mądrych ludzi pisało o tym filmie

ocenił(a) film na 4
Movie_Crash_Man

widać że ciężko z czytaniem ze zrozumieniem

ocenił(a) film na 7
Tibn

bardzo lekko

ocenił(a) film na 4
Tibn

Daj spokój, ten człowiek nie posługuje się rozumem, bo to typowy Hejter..
cyt. - " Hejter (z ang. hater „nienawistnik, przeciwnik, krytykant”) – określenie osoby, która publikuje w internecie (nierzadko pod pseudonimem) agresywne, obraźliwe lub skrajnie krytyczne komentarze (zwyczajowo określane jako „hejt”) pozbawione rzeczowej argumentacji i wygłaszane pod adresem konkretnej osoby lub grupy osób.
Tego rodzaju wrogie wypowiedzi mogą być postrzegane jako akty cyberprzemocy i nękania psychicznego (stalking). Może w nich również występować mowa nienawiści." - źródło: Wikipedia

Myślałem, że wyginęli jak dinozaury, bo już jakiś czas temu przestało to być modne, od kiedy Polacy polubili merytoryczne dyskusje.. ale proszę, jakiś niedobitek się jednak uchował ;)

ocenił(a) film na 7
Dominiqueboy

ja nie odczuwam hejtu wrecz przeciwnie odczuwam szaunek do autora filmu. za to hejt odczuwają hejterzy założyciele współtworcy tematu. bardzo nieładnie. udało się zgromadzić jak widać zbiorowisko trolli wg. definicji

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
PaniKamelli

Pies doprowadził go do domu porywaczy, a on ślepy odnalazł główny generator od prądu w obcym domu! W dodatku niezauważonu się tam włamał. Jednak, to jest Superman!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones