PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95481}

Nie przysyłaj mi kwiatów

Send Me No Flowers
7,3 1 154
oceny
7,3 10 1 1154
6,7 3
oceny krytyków
Nie przysyłaj mi kwiatów
powrót do forum filmu Nie przysyłaj mi kwiatów

Fajny film.

ocenił(a) film na 9

Stara, dobra, oldschoolowa komedia. Można się pośmiać, dowcip na poziomie, scenariusz przedni. Polecam!

ocenił(a) film na 8
Bruce_Lee

się zgadzam :) na niedzielne południe w sam raz ;)

ocenił(a) film na 8
Bruce_Lee

zgadzam się, bardzo zabawny, lekki i dowcipny film. Czekam na więcej takich obrazów w TVP, ten retro styl ma dziś wielki urok na tle dzisiejszych superprodukcji. Przedsiębiorca pogrzebowy był the best. I te amerykańskie realia...np. wyposażenie kuchni w latach 60-tych, nie odbiega widokiem od naszych ale dopiero z lat 90-tych. Albo widok z okna pędzącego pociągu - nieustanne parkingi zapchane samochodami.

panakeja

A najśmieszniejszy był Tony Randall. Z prawie każdego jego tekstu się śmiałam ...

ocenił(a) film na 8
Justyna_0288

Super filmik! Super teksty! Moim faworytem były Koszary Wieczności :D

ocenił(a) film na 8
panakeja

dokładnie, też zwróciłam szczególna uwagę na ichnią kuchnię :)
no i ówczesna moda- wróciła :)

Bruce_Lee

Potwierdzam, bardzo dobry film. Byłam mile zaskoczona, bo nie znałam tych aktorów, a tu taka niespodzianka. Bardzo zabawny film, niech się schowają niektóre współczesne komedie ! I też z zaciekawieniem patrzyłam na wystrój wnętrz, modę i styl lat 60-siątych, bo fajnie to było pokazane w tym filmie. Polecam !

Bruce_Lee

Witam

Czy możecie mi podać jakieś inne filmy tego gatunku z tamtego okresu.Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
emajeczka

wspaniały film, lubię takie filmy, np " Posuń się kochanie" również z Doris Day, fajne momenty np. jak żona puszcza męża na wózku inwalickim, jak przyjaciel gł. bohatera wkłada spowrotem do szuflady swoje zapiski i mówi " przecież kiedyś umże" , jak goniąc panią domu jadącą na stacje przyjaciele wsiadają do dwóch różnych samochodów,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones