PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875018}
6,2 20 851
ocen
6,2 10 1 20851
5,6 34
oceny krytyków
Niebezpieczni dżentelmeni
powrót do forum filmu Niebezpieczni dżentelmeni

Doskonały!

ocenił(a) film na 10

No i jest! Doskonały film rozrywkowy jakiego nie było od dłuższego czasu w polskim kinie! Film Macieja Kawalskiego jest śmieszny, pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji i błyskotliwych dialogów. Do tego wspaniała gra aktorska!
No i całe szczęście, że Witkacy, Boy, Conrad, Malinowski, Piłsudski!!!! i zeszli z pomnikowego cokołu.

ocenił(a) film na 3
Pattersonsmother

Aż założyłeś konto na fw, by to ogłosić światu?

ocenił(a) film na 7
Pattersonsmother

10 to przesada ale aktorzy faktycznie dali radę.

Pattersonsmother

Ile płacą klakierom za komentarz? Chętnie się zatrudnię.

ocenił(a) film na 6
Pattersonsmother

Warto zobaczyć ten film?

AndrzejChyra4

Jak dała maksymalną ocenę i jest zachwycona filmem to chyba warto:)
A poważnie to ta opinia przecież śmierdzi na kilometr opłaconym wpisem i absolutnie bym się nią nie sugerował. Zamiast tego polecam recenzje krytykow, recenzje na yt. A jeśli opinie na fw to od osób co maja konta dłużej niż kilku od dni, a najlepiej kilka lat i ocenione co najmniej kilkaset filmów.
Przy polskich produkcjach musisz bowiem bardzo uważać bo przy każdej premierze jest mnóstwo opinii od klakierów. Na szczecie większość z nich jest tak mało subtelna ze już po samym nagłówku można ich zdemaskować

ocenił(a) film na 6
lorenzo_2

Dzięki za odpowiedź, ale nadal nie wiem czy warto iść do kina na to

ocenił(a) film na 7
AndrzejChyra4

Warto, to jest dobra lekka komedia, nic wybitnego ale dobrze spędzony czas gwarantowany. Powiem jeszcze, żeby stworzyć dobrą polską komedię trzeba było czekać 10 lat aby gwiazdy ułożyły się w odpowiednią konstelację. Przed filmem pokazali mi 10 zwiastunów polskich filmów typu seks, przemoc, komedia romantyczna wiec wkrótce polskie kino wróci do tego co znamy.

ocenił(a) film na 8
AndrzejChyra4

Ja bardzo polecam. Chociażby, żeby poczuć klimat Witkacego i całej tej bohemy. Myśmy się setnie ubawili. Film dostał osiem, ale główne postaci zagrane na medal!

kydrys

Czy są gołe klaty?

ocenił(a) film na 8
friendsfan1

Marysi, tak

kydrys

Jakiej Marysi?

ocenił(a) film na 8
friendsfan1

No nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. To trzeba zobaczyć. Je. :)

ocenił(a) film na 9
AndrzejChyra4

Stanowczo tak

AndrzejChyra4

Nie warto.

AndrzejChyra4

Warto, mogło być lepiej  ale to i tak wyróżniający się film na tle innych polskich badziewi. A niektórym to się i tak nigdy nie dogodzi. Co innego, że oglądają go warto znać historię Zakopango i żyjące wtedy w nim osoby. To ułatwia. 

patsap

Oglądając*
Nie jest to film dla każdego, dlatego też ma tak niskie oceny, bo nie każdy zna powiązania . Ci co natomiast coś wiedzą na temat czasów Zakopanego ogarną ten film bez problemu, ale też dostrzegą inne jego słabości.

patsap

Ja znam historię ówczesnego Zakopanego i postaci z filmu, ale on sam absolutnie mnie nie zachwycił. Świetna gra znakomitych aktorów, scenografia i klimat to jeszcze za mało.

użytkownik usunięty
AndrzejChyra4

Nie. 107 minut męki.

ocenił(a) film na 1
AndrzejChyra4

Nie, stracony czas.

ocenił(a) film na 2
Pattersonsmother

Nie wiem skąd te pozytywy i ile im zapłacili ale chyba dużo bo film jest mega słaby nic co zasługuje na miano komedii jedyny plus to stroje i widoki a reszta kicha do potęgi stracony czas i kasa a z seansu kilka osób nawet wyszło...
NIE POLECAM!!!

ocenił(a) film na 3
Pattersonsmother

Zaśmiałem się dwa razy, scenariusz, fabuła, dialogi i żarty godne serii Benny Hill...

ocenił(a) film na 2
siewierskiprzemyslaw

benny hill akurat potrafił być śmieszny

Pattersonsmother

Padlina straszna. Brak słów

ocenił(a) film na 4
Pattersonsmother

To był film rozrywkowy!? Ja pie... Masakra - obejrzałem, ale szału nie ma mocna 4 to maks!

ocenił(a) film na 6
Pattersonsmother

Po co taka nachalna reklama, obrażająca inteligencję odbiorców?

ocenił(a) film na 8
Pattersonsmother

mnie też ten film bardzo się podobał, nareszcie inteligentny humor, a nie wyśmiewanie się z czyjejś brzydoty lub głupoty. Do tego piękna muzyka, wspaniała scenografia i kostiumy. O aktorach nie piszę, bo to oczywiste - świetni

ocenił(a) film na 6
Pattersonsmother

Cac Vegas z I WŚ. Kac Vegas geneza :D

ocenił(a) film na 4
Pattersonsmother

Za mało żeś klakier wykrzykników dał. Wtedy byłby z pewnością wybitny:D

ocenił(a) film na 1
Pattersonsmother

Chyba inny film oglądałem. Ten film to dno i kilo mułu. Szkoda oka i czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones