PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=135219}

Niebo jest boiskiem

Heaven Is a Playground
7,2 117
ocen
7,2 10 1 117
Niebo jest boiskiem
powrót do forum filmu Niebo jest boiskiem

w którym koleś w jednej scenie zrywa banknot zawieszony na 3,60 i drugą ręką odkłada na tą samą wysokość resztę

mili69

nie, to było w filmie "Rebound: The Legend of Earl 'The Goat' Manigault" z Donem Cheadle'm

junior_2

junior_2 Po co zabierać głoś, skoro kompletnie nie masz pojęcia i widać filmu nie oglądałeś. / mili69 Tak, to ten film.

ocenił(a) film na 10
mili69

Z całą pewnością-była taka scena w tym filmie. Oglądałem go dawno temu i teraz szukam na DVD ale w Polsce jest raczej nieosiągalny:(

mili69

Tak, to ten film.. na 1000%. To bardzo charakterystyczna scena i chyba kazdy kto chocby przypadkowo widzial ten film zapamieta ją. Szkoda tylko, ze nigdzie nie ma polskich napisow do niego :/ Peace

bross

Napisy do tego filmu sa juz dostepne na napisy.org PEACE

_MAT_

WOW !! No to pieknie :) Nie moglem sie ich doczekac. Dzieki za info. Pozdrawiam :)

bross

Szukam napisów do filmu Legend of Earl 'The Goat' Manigault a nie moge nigdzie ich znaleść. Czy mógłby mi ktoś pomoc?? jarek.bu@op.pl

jarek_bu

Film jest rewelacyjny, ale z napisami raczej bedzie ciezko, przynajmniej na dzien dzisiejszy. Kiedys nawet nie bylo skad go sciagnac. Na szczescie mam go na VHSie.

_MAT_

ktos ma jakiegos linka do filmu,bo nei moge znalezc

ocenił(a) film na 8
franc85

Chomik

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones