PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32236}

Niebo

Heaven
7,0 13 390
ocen
7,0 10 1 13390
5,3 3
oceny krytyków
Niebo
powrót do forum filmu Niebo

Nic specjalnego

ocenił(a) film na 3

film moim zdaniem jest nudny i szkoda czasu by go oglądać. Zasugerowałem sie tylko dość wysoką oceną i dlatego go obejrzałem. To był błąd. Dlatego należy obejrzeć dany film samemu aby go ocenić. Osobiście nie polecam.

ocenił(a) film na 1
Latok

Nie jestem fanka horrorów ani thrillerów i oglądam różne "ambitne" flmy ale ten jakoś do mnie nie trafił. I rzeczywiście te 95 minut a dłuży się jak nie wiem co. Zasugerowałam sie tym że główną rolę zagrała Cate Blanchette którą cenie ale mimo wszystko nei warto tego oglądać. A może i warto żeby wiedziec czego w przyszłości unikać :)

ocenił(a) film na 7
Liyah

Myślenia?

ocenił(a) film na 8
Latok

To nie polecaj. Kto Ci każe polecać filmy. Oglądasz chyba dla siebie i swoich uczuć, a nie dla polecania komuś. Film jednak pomimo takich niepolecajacych recenzji jest świetny. Dużo artystycznego przekazu. Cate zagrała olśniewająco, pokazując przy tym, że można być kobiecą, zmysłową, ulotną bez włosów na głowie haha Giovanni zagrał chyba w sumie siebie i wyszło mu to genialnie. Scena zbliżenia na pagórku z drzewem spowodowała, że otworzyłem szeroko oczy z zachwytu. Genialnie przepiękna. Poza tym to nie był raczej thriller, tylko najzwyczajniejszy dramat. No i dając mu 3 to chyba za mało. Już nie wspomnę o 1 przedmówczyni. No bez przesady. Romeo musi umrzeć na 10, a Niebo na 1. Jestem wielkim fanem Jeta Li, ale to akurat nie jest genialny film w jego wykonaniu. One upon a time in China to jest genialna seria. Wracają do Nieba to można było chwilami pogłębić odbiór całości. Ale ponoć miała to być trylogia, więc może stąd takie odczucia ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones