PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32236}

Niebo

Heaven
7,0 13 391
ocen
7,0 10 1 13391
5,3 3
oceny krytyków
Niebo
powrót do forum filmu Niebo

po oglądnięciu tego filmu. Siedziałem 1,5 godziny i nie mogłem się oderwać. To nie był film, tylko doznanie. Bardzo przyjemne i delikatne, poruszające duszę i wywołujące emocje. Muzyka spokojna, melancholijna wraz z krajobrazami i wolno toczącą się, ciekawą fabułą, dało efekt wspaniałego filmu. Czy taka miłość istnieje ? Nie mnie to oceniać. Ja po prostu czerpię radość i chwytam chwilę, kiedy mam okazję coś takiego zobaczyć.

immanuel

dobrze to ująłeś, oglądanie tego filmu to jak oderwanie się od rzeczywistości.

immanuel

tak, właśnie tak...myślę o tym filmie już trzeci dzień

ocenił(a) film na 8
immanuel

Niedawno obejrzałem w telewizji naprawdę niesamowity film

użytkownik usunięty
immanuel

e tam... jakby były same rozczarowania, to nie byłoby tak wysokiej oceny. ;) A film faktycznie coś we mnie poruszył i oglądało się go z przyjemnością.

ocenił(a) film na 9
immanuel

"to nie był film, tylko doznanie" - bardzo trafne.

ocenił(a) film na 8
immanuel

Aktorstwo i poruszająca muzyka zrobiły swoje, do tego mistrzowskie ujęcia krajobrazów.

użytkownik usunięty
tenszin

Klimat filmu i genialna gra aktorska Blanchett sprawiają, że przez cały czas oglądania filmu widz w pewnym stopniu utożsamia się z główną bohaterką, mimo iż zdaje sobie sprawę, że zrobiła coś bardzo złego.

ocenił(a) film na 8
immanuel

film ma faktycznie wspaniały klimat - to rzadko się zdarza. Piękne zdjęcia, ciekawa historia, świetne aktorstwo - polecam :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones