PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794885}

Niedobrani

Long Shot
6,6 33 404
oceny
6,6 10 1 33404
7,0 29
ocen krytyków
Niedobrani
powrót do forum filmu Niedobrani

Strasznie przereklamowany. Przewidywalny do bólu. Mało śmieszny. Wzorowany nieudolnie na komediach romantycznych z Hugh Grantem, ale niestety daleko mu do ich finezji i lekkości. Dawno się tak nie wymęczyłam i nie wynudziłam w kinie. Nie warto, szkoda czasu.

ocenił(a) film na 4
hulajnoga_filmaniak

Ja obejrzałem wczoraj i zgadzam się - szału nie ma. Ja bym ten film nazwał - 'Pretty Woman 21wieku'. Czyli zamiana ról kobieta-mężczyzna i podobne dylematy, czyli czy dać się zdyskredytować z powodu partnera. Jedyny plus - miłość wygrywa. Ogólnie to humor na poziomie American Pie, a nawet niżej.

ocenił(a) film na 8
hulajnoga_filmaniak

trzeba jednak przyznać, że uroczo zagrany a chemia i naturalność głównych bohaterów winduje ocenę w górę :)

ocenił(a) film na 7
hulajnoga_filmaniak

Ja uważam, że jednak nieprzewidywalny w końcówce, raczej można było się spodziewać, że nie opowie się za miłością...

ocenił(a) film na 4
hulajnoga_filmaniak

Zachęcony ocena na filmwebie (6,7 to moim zdaniem dosyć wysoka ocena )postanowiłem z partnerką zobaczyć to dzielo i co ,nuda ,nuda ,nuda ,może z 2 razy lekko się zaśmiałem ,dziewczyna to samo ,strasznie to słabe ,Muszyński dał 8 temu filmowi ,ten facet nie wie co to dobra komedia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones