PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794885}

Niedobrani

Long Shot
6,6 33 406
ocen
6,6 10 1 33406
7,0 29
ocen krytyków
Niedobrani
powrót do forum filmu Niedobrani

po seansie

ocenił(a) film na 8

kupa śmiechu, ale i wzruszenia

szacunek za dowcipy rodem z pozostałych filmów z Rogenem jak np Sąsiedzi czy Interview , czyli generalnie krążące wokół spermy , kupy itp

tworzy to ciekawy dysonans z dość poważną tematyką filmu , czyli kondycją współczesnej demokracji

ocenił(a) film na 3
MocnyVito

Film żałosny, poczucie humoru dno. Nie tego się spodziewałem. Typowa głupia amerykańska komedyjka.

MocnyVito

"Szacunek za dowcipy ... krążące wokół spermy, kupy ... tworzące ciekawy dysonans" -> Tego jeszcze świat nie widział... :D *facepalm*

MocnyVito

może się skuszę, skoro takie sprzeczne opinie na temat filmu... każdy inaczej posługuje się poczuciem humoru i w zależności od osoby też się ono klaruje. liczę, że jednak nie jest to kolejna pusta komedia.

ocenił(a) film na 3
MocnyVito

tylko kupa, śmiechu nie słyszałem na sali...

ocenił(a) film na 7
MocnyVito

Pisząc o "szacunku wokół kupy", wyszło to całkiem śmiesznie i ludziska w internecie mają teraz widać ubaw z tego lapsusu. Ale tak! Coś w tym jest, bo nie tylko żarciki oscylowały wokół przygłupich, sprośnych motywów, ale również wokół tych bieżących ze świata całkiem poważnej polityki (np. Kanadyjski Premier, to wypisz wymaluj Justin T.).
Wiem, że niektórzy tego nie kupią, albo co gorsze zbulwersują się. Ale tacy sami jesteśmy. Czemu mamy z ludzi na świecznikach robić świętoszkowate ideały. Oni też robią "ludzkie rzeczy". Więc, czemu nie wyśmiać ich w ten sposób. W każdym razie były to żarty "na poziomie".
A wracając do amerykańskiej komedii... Wyluzujcie, bo dopiero u nas to jest żałosna kondycja polskich komedii. Polski humor jest robiony przez d*, dla d*. (nie obrażając nikogo wprost), czego najlepszym przykładem jest reaktywacja "Kogla".
Tyle w temacie. A film jest naprawdę wart obejrzenia :))

ocenił(a) film na 8
srick.pl

Może i wyszło śmiesznie, ale jak się zagłębić w poprzednie filmy z Rogenem (Sąsiedzi czy przede wszystkim genialny Interview) to widać że gra on na tej fekalne nucie z premedytacją , poruszając naprawdę poważną tematykę , zwłaszcza ten drugi film o reżimie w Korei PŁN

ocenił(a) film na 7
MocnyVito

Zgadzam się,dla mnie każda komedia z Rogenem jest udana.Może i ma świńskie,menelskie żarty,ale zawsze trzymają poziom.Do tego ten film ma dobre przesłanie,mianowicie że zawsze trzeba być sobą i tego nie zmieniać w żadnym przypadku.Oceniam 7/10 i Polecam

ocenił(a) film na 8
jazdowicz2666

gadacie tak o Rogenem jakby on pisał dialogi, przecież on jest aktorem a dialogi i jego żarty układa kto inny.

ocenił(a) film na 7
maximm

Ale często jest producentem filmów, w których gra, a więc na pewno ma coś do powiedzenia.

ocenił(a) film na 8
MocnyVito

Nie oglądałem wymienionych filmów. Nawet wulgaryzmy mnie nie nie drażniły, jakby były nierozłączną częścią postaci i miały swoje uzasadnienie w danych sytuacjach - 8/10!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones