PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469365}

Nienarodzony

The Unborn
5,7 51 914
ocen
5,7 10 1 51914
3,8 6
ocen krytyków
Nienarodzony
powrót do forum filmu Nienarodzony

10/10 SUPER!

ocenił(a) film na 8

super film może nie jest jakiś mocny i w ogóle ale są sceny niezłe. Podobała mi się scena w łazience jak zaczęły z kibla wyłazić te ROBALE i pajęczak wielki obrzydliwy scena paskudna. Albo ten pies z odwróconą do góry nogami głową niezłeee... FILM FAJNY

ocenił(a) film na 4
binkusi

piszesz "10/10" a dajesz 8/10 haha

ocenił(a) film na 8
KaeM_4

Mnie bardziej przeraża, że oceniłam ten film tak samo jak Ona;) A pośmiać się jest z czego (wystarczy umieć czytać), nie musisz tworzyć argumentów na siłę, jakby fakt zmiany oceny był tajemnicą Poliszynela...

ocenił(a) film na 2
binkusi

Film nie był mocny i w ogóle ale są sceny niezłe + dajesz jeden przykład + przeczysz istotnemu faktowi, że film ten to góvno - i dajesz 10/10. To nie jest serwis dla ciebie.

ocenił(a) film na 8
ClarenceBachman

nie umiesz czytać ze zrozumieniem człowieczku ???? co z tego, że napisałam 10/10 w komentarzu. Ocena wyświetla się na dole jest 8 !! blisko 10 to i tak prawie na to samo wychodzi tzn. uplasowałam ten film wyżej niż niżej !! poza tym w komentarzu jest napisane, że super film także nie wiem po co robisz problem ale to już Twój mały problemik. Może zajmij się czym innym niż doczepianiem się do takich sczegółów. nara

ocenił(a) film na 2
binkusi

No widzisz, dureń jesteś i matoł... ja potem mam przez to problemy.

ClarenceBachman

a nawet "problemiki"! :D
Ojoj, nie zrozumiałeś słodkiej binkusi, jej komentarz był przesycony wyrafinowanymi symbolami, 10/10 jest metaforą, a brak przecinków nadaje tekstowi dynamiki i obrazuje podniecenie geniuszem tego filmu!

Binkusi, ClarenceBachman chodziło o to, że ten serwis jednak stara się kreować profil nieco ambitniejszy. Różne są filmowe gusta, ale takie nic nie wnoszące, niczym nie uargumentowane komentarze (jak Twój) tylko zaśmiecają dyskusje. Myślę, że na fotka.pl lepiej się odnajdziesz :*

ocenił(a) film na 6
binkusi

Mnie się podobał ten wątek o eksperymentach hitlerowców i ogólnie o Auschwitz.

ocenił(a) film na 4
binkusi

Oglądałem już wiele horrorów ,niestety nie zaliczam tego filmu do górnej półki.Wlecze się jak flaki z olejem, do tego strasznie przewidywalny.Niektóre sceny zamiast straszyć to raczej bawią np. w łazience z karłem w szafce:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones