PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469365}

Nienarodzony

The Unborn
5,7 51 910
ocen
5,7 10 1 51910
3,8 6
ocen krytyków
Nienarodzony
powrót do forum filmu Nienarodzony

Bardzo dobry

ocenił(a) film na 8

Niełatwo dziś o dobry horror, duzo ich ogladałem, ten jest dobry, w przeciwieństwie do wiekszosci :)
Polecem 8/10

ocenił(a) film na 4
19susu09

Zgadzam się. Niektóre sceny są najwyżej średnie, ale większość filmu ma wywołujące dreszcz dialogi i buduje napięcie. Jestem zaskoczony.

ocenił(a) film na 4
19susu09

Obejrzałem jednak dalej. Im więcej scen z komputerowymi efektami skrajnie głupich tym więcej wymuszania niepotrzebnych scen, które rujnują atmosferę o ile początkowo zapowiadało się coś niepokojącego dalej to trochę żarty. Film niezły, ale jego siła przekonywania spadła do prawie 0 momentami był śmieszny, a nie straszny np: odwrócona do góry nogami głowa dziadka popitalającego po szpitalu.

użytkownik usunięty
19susu09

Średnia ocena filmwebu nie ma nic wspólnego z poziomu tego filmu. Gdy oglądałem go w kinie w tymże 2009 roku, przyprawiał mnie o lęki i zimne dreszcze na plecach. Przerażający horror straszący od początku do końca. Naprawdę nie ma czego mu zarzucić. Oczywiście zblazowana widownia po 5-6 latach po premierze (zapewne to ludzie, którzy w chwili premiery uczęszczali jeszcze do gimnazjum czy szkoły średniej lub byli jeszcze młodsi) powie, że słabe efekty, że ich śmieszą. Proszę się tym nie sugerować, polecam ten znakomity horror.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones