PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469365}

Nienarodzony

The Unborn
5,7 51 914
ocen
5,7 10 1 51914
3,8 6
ocen krytyków
Nienarodzony
powrót do forum filmu Nienarodzony

Uśmiałam się jak głupia przy tym filmie... pies w masce na początku? Albo ten dziadek co biegał jak pies z odwróconą głową... Wg nie rozumiem postawy głównej bohaterki.. przez demona która JĄ chciał zginęła jej matka, przyjaciółka, babcia, chłopak i pewnie ktoś jeszcze podczas tych egzorcyzmów ale ONA przeżyła więc jest dobrze... ja na jej miejscu sama bym sie zabiła ratując bliskich :)

aneta9am

ten film to kompletne DNO ;/ 1/10 główna bohaterka nie dość, że nie pasuje do głównej roli, to jeszcze nie potrafi grać oO porażka.

ocenił(a) film na 8
xxpsychox

Zagraj lepiej

ocenił(a) film na 4
michcio814

Wiesz, wielu poważanych krytyków filmowych nie jest aktorami, a jakoś gdy oni czepiają się gry aktorskiej, nikt nie oponuje. Teksty w stylu "zrób to lepiej" dla krytykującego to szczyt debilizmu.

ocenił(a) film na 1
avenitr

Jest takie przysłowie: "Recenzent i eunuch z jednej są parafii - obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" ; p

Co nie zmienia faktu, że to jest film na poziomie przygruntowym.

ocenił(a) film na 8
aneta9am

Juz ci tlumacze czemu zgineli jej przyjaciele itp. jakbys uwaznie ogaldala film to bys wiedziala ze mowili .. Mianowicie zabijaj jej bliskich po to zeby ja oslabic psychicznie .

ocenił(a) film na 5
michcio814

Co nie zmienia faktu, że przez nią zginęli wszyscy jej bliscy... mogła ich ocalić za ofiarę właśnego życia. Takie jest moje zdanie.

ocenił(a) film na 8
aneta9am

to by film sie skonczyl po 20min....

ocenił(a) film na 8
aneta9am

Z reszta jej bliscy dostali ostrzezenia , i wiedzieli o tym ze jak beda przy niej to zgina ;) jednak nie posluchali dlatego zgineli nie koniecznie z jej winy.

aneta9am

Ludzie są samolubni, zapewne 1 osoba na 100 zdecydowałaby się zginąć by ocalić innych lub bliskich - pozostałe 99 zrobiłoby to co ona.

Co do filmu to był taki seeee.... ogólnie rozwalił mnie też motyw dziadka i psa w masce ale były chyba 3 sceny gdzie się przestraszyłam a reszta to ogólna ciekawość bo lubie motywy egzorcyzmów w filmach - takie zboczenie xD

aneta9am

Jumbo chce się narodzić.

ocenił(a) film na 7
aneta9am

ej no niezłe to było :D śmiech na sali przy niektórych scenach xd ale ja zazwyczaj ciesze przy horrorach to spoko. I tak mi sie film podobał.

ocenił(a) film na 8
roslinadoniczkowa

a myślicie, że bedzie druga część tego filmu?

kinia19

Hm kto wie...ale nie wydaje mi się ;]
Film jak dla mnie był bardzo dobry.^^'

ocenił(a) film na 7
kinia19

Myślę że nie. Nie ma co kontynuować. Poza tym szkoda tego psuć bo druga na pewno byłaby 100 razy gorsza. To nie jest film na kilka części.

ocenił(a) film na 2
aneta9am

tak nisko filmu jeszcze nie ocenilem. Katastrofa

ocenił(a) film na 2
aneta9am

Zgadzam się w 100%.
Nastawiałam się może nie na rewelację, ale na coś lepszego.
Z koleżanką oglądałyśmy ten wytwór w Jankach późnym wieczorem, więc oprócz nas na sali były 2 osoby i nawet taki nastrój nie pomógł, w połowie filmu musiałyśmy sobie zrobić kilka minut przerwy na wycieczkę do kasyna po piwo.
Nie jestem fanką horrorów, po znacznej części tego typu filmów sypiam przy zapalonym świetle, więc jeśli mówię, że jakiś kompletnie na mnie nie podziałał, to znaczy, że po prostu zupełnie nie jest straszny.
Aktorka grająca główną bohaterkę drewniana, ale przynajmniej ładna.
To tyle z plusów tego filmu.

ocenił(a) film na 8
aneta9am

Ona miała zatrzymać ten proces. Nie zatrzymała by tego wieszając się. Mogłoby to przejść na innych członków rodziny, innych ludzi itp. A co do jakości filmu, kolejny horror, który mnie nie rusza..

aneta9am

Trudno oceniać zachowanie głównej bohaterki. W obliczu takich zdarzeń każdy zachowałby się inaczej. Zauważmy, że powiedziała swojej przyjaciółce, że ma się trzymać od niej z daleko. Ta jednak odmówiła. A nie protestowała bo tak na prawdę chciała jej wsparcia .
A co do ogólnej fabuły. Myślę, że został zmarnowany całkiem przyzwoity pomysł. Ogólnie podobał mi się motyw eksperymentów na bliźniętach w Auschwitz, który od zawsze mnie interesował. Jednak sam pomysł niestety nie uratuje niemal fatalnego wykonania.
Wiele osób twierdzi, ze świetnie spisała się aktorka grająca główną bohaterkę. No niestety nie. Fakt trzeba przyznać, że jest atrakcyjna i zgrabna, ale nie popisała się tu grą aktorską. Podobne zdanie mam na temat "strasznych" scen. Jak np. ta ze staruszkiem. Śmiałam się na tym głośno. A raczej nie taki był zamiar...
Najbardziej podobały mi się sceny z udziałem Oldmana i ewentualnie "opętanie" czarnoskórej dziewczyny.
Film zdecydowanie nie będzie zaliczał się do moich ulubionych i mam nadzieję, że nikt nie wpadnie na pomysł by go kontynuować.

ocenił(a) film na 4
aneta9am

Raczej nie jestem za bardzo krytyczna w stosunku do filmów, ale ten mnie faktycznie rozczarował. Też uważam, że śmieszny a nie straszny. Sceny które miały byc straszne wyszły beznadziejnie.

aneta9am

Główna aktorka w wiekszości scen wyglada jakby przed chwilą się obudziła, poza tym co tam robi Oldman

ocenił(a) film na 1
marckoza

Oldman? Chałturzy - -'

ocenił(a) film na 2
marckoza

dobre pytanie, żal patrzeć, jak rewelacyjni aktorzy się szmacą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones