PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469365}

Nienarodzony

The Unborn
5,7 51 914
ocen
5,7 10 1 51914
3,8 6
ocen krytyków
Nienarodzony
powrót do forum filmu Nienarodzony

Tak to moje klimaty film mi się bardzo podobał oglądałem go już po raz 15 razem z ukochanym śpioszkiem oboje uwielbiamy horrory tego typu i nie tylko. Doskonały film , super zdjęcia, muzyka do filmu, akcja , doskonali aktorzy. Szczególnie bardzo podobała mi się rola którą grała Odette Annabel- widziałem z nią kilka już filmów.. Moja ocena to hot 10 i bardzo polecam ten film jest naprawdę superrrrrrrrrrrrr. Warto go mieć w swojej kolekcji.

użytkownik usunięty
sebastiannycz

To że film jest "naprawdę superrrrrrrrrrrrr" zgodzę się ale nie wiem czy ocena 10 nie jest przypadkiem ciut za wysoka... 9 jest okej 8 i 7 też ale 10? Wydaje mi się że na ocenę 10 zasługują tylko arcydzieła najwyższych lotów jak "Służące" czy "Jak zostać królem" a nienarodzony ma niestety kilka słabych momentów ; p jak dla mnie bardzo słabym momentem za który wystawiłem 8 a nie 10 jest zakończenie. Twórcy zostawili sobie miejsce na 2 cześć która prawdopodobnie nigdy nie powstanie : ( a wielka szkoda : (

ocenił(a) film na 7
sebastiannycz

Po ocenie filmu spodziewałem się jakiegoś tandetnego horroru,któremu wystawie 6/10 i szybko zapomnę.Miła niespodzianka ! :D

ocenił(a) film na 8
sebastiannycz

Są w nim zachowane zasady horroru, są w nim potworki i demony, na grę aktorską nie należy narzekać, czasami przeraża, jest dużo ambitniejszy niż tworzone na potęgę i masową skalę misz-masze klasy B, jest w nim ciekawy motyw straszenia, postacie w nim są wyjątkowo inteligentne jak na amerykański horror, jest w nim dobra i naprawdę fajna scena egzorcyzmu i na koniec jest w nim dobra rola Gary'ego Oldmana oraz BOSKA Odette :)
Tak więc zgadzam się z tobą w całej rozciągłości :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones