PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=443610}

Niepowstrzymany

Unstoppable
6,9 60 022
oceny
6,9 10 1 60022
6,4 7
ocen krytyków
Niepowstrzymany
powrót do forum filmu Niepowstrzymany

8/10

ocenił(a) film na 8

Świetny! Trzyma w napięciu od samego początku. Rewelacyjna muzyka, która utrzymuje w widzu stan ciągłego niepokoju i oczekiwania na najgorsze (pomimo, że w tego typu produkcjach made in Hollywood z góry można założyć, że wszystko skończy się wesołym happy endem). Niezła obsada. Świetny Denzel, mocno taki sobie Pine. Mnóstwo akcji. Czasami aż zbyt wiele (niektóre sceny mocno przesadzone). Ale ogląda się świetnie. Kiepskie, oklepane zakończenie. Polski tytuł... patrzę i oczom nie wierzę... zgodny z oryginalnym. Łał! 8/10

navi69ator

Całkowicie się zgadzam :)
Choć do tej pory intryguje mnie, czemu przy próbie wykolejenia pociągu służby specjalne stały tuż obok torów, zwłaszcza, że mówiono, że jeden wagon może rozpieprzyć całe miasteczko (czy to prawda czy nie w tej chwili nieistotne...) a było takich wagonów 6. Poza właśnie takimi kilkoma przesadzonymi scenami i infantylnością zakończenia (i żyli długo i szczęśliwie...) film bardzo sympatyczny.
A - pod koniec filmu stwierdziłem że rola Washingtona chyba ogranicza się do siedzenie w lokomotywie i przesuwanie dźwigni, ale na szczęście później wkroczył do akcji ;)

navi69ator

Świetny film. Trzyma w napięciu i wciąga. Polecam.

ocenił(a) film na 8
navi69ator

Dałem taką samą notę
Ciekawe czy u nas zrobiliby taką spektakularna akcję:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones