PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3856}

Niespotykane męstwo

Uncommon Valor (I)
6,4 1 168
ocen
6,4 10 1 1168
Niespotykane męstwo
powrót do forum filmu Niespotykane męstwo

podczas ktorej bohaterowie filmu tanczyli...i tyle moge powiedziec:)..filmu widzialem urywek i to jeszcze w kiepskich warunkach ale to byl taki rockowy kawalek z lat 60-70 jak na mnie to byl Jimi Hendrix ale nie jestem pewien...kto mi pomoze?:)

RocknRoll

Właśnie wczoraj leciał na TVP1, więc zobaczyłem z ciekawości & ta piosenka (podczas której tańczyli koło pryszniców) też mi przypadła do gustu - jest to (m.in.) ERIC CLAPTON - SUNSHINE OF YOUR LOVE.

ocenił(a) film na 8
psiqtas

na jakim tvp 1?? na polsacie raczejpo 22

lucky_9

Taaak, racja - pomyliłem się - leciało na POLSACIE

ocenił(a) film na 4
lucky_9

No racj, Clapton to to samo co Hendrix, trzeba byc glupkiem............

użytkownik usunięty
Zandarm

Taka ciekwostka a propos tematu, w tym ciekawym przypadku akurat wszyscy mają trochę racji. xD To nie piosenka samego Claptona, tylko zespołu Cream, a główny riff basowy powstał na bazie riffu Hendrixa po jego koncercie, cyt. z wikipedii: "Sunshine of Your Love" is a 1967 song by the British rock band Cream. With elements of hard rock, psychedelia, and pop, it is one of Cream's best known and most popular songs. Cream bassist and vocalist Jack Bruce based it on a distinctive bass riff he developed after attending a Jimi Hendrix concert. Guitarist Eric Clapton and lyricist Pete Brown later contributed to the song and drummer Ginger Baker plays a distinctive tom-tom drum rhythm."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones