PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8116}

Nieuchwytny cel

Hard Target
6,6 17 690
ocen
6,6 10 1 17690
5,4 7
ocen krytyków
Nieuchwytny cel
powrót do forum filmu Nieuchwytny cel

Pocieszny kicz

ocenił(a) film na 5

Film absolutnie tandetny, każda scena biła kolejną poziomem kiczu. Oczywiście jest w tym wszystkim urok, sprawiło mi to masę radości i śmiechu. Bawiłem się bardzo dobrze oglądając te zabawne sceny akcji, Van Damme robiący uniki i rzucający się na prawo i lewo w zwolnionym tempie, jego fryz oraz przerysowane sylwetki czarnych charakterów, setki iskier przy każdym kontakcie pocisku z powierzchnią itd itp. Ciekawe czy za dziesięć, dwadzieścia lub trzydzieści lat ludzie też będą tak cisnąć bekę np z filmów marvela, sądzę że to możliwe. W kazdym razie niech żyje John Woo i lata 90' w tym przypadku.

Grimsword_Inc

Fakt jest trochę kiczowaty ale fajnie się ogląda JCVD mimo że miał 2 naboje to wszystkich pokonał i świetna rola Herniksena zagrał naprawdę dobrze czarny charakter .Tylko ta panna była ciut irytująca .Wczoraj go sobie przypomniałem.

ocenił(a) film na 9
Ruben_fw

hej witajcie fani kina lat 90 ponoć istnieja wersje tzw. alternatywne np. director's cut , unrated wersion, czy wersja reżyserska. Wiecie może gdzie je znaleźć ??? bardzo dziękuję za wszelkie pomysły

Maria_Ochmann

Na cda jest w tej chwili (05.12.2021) wersja która posiada scenę której na pewno nie ma w wersji TV (czyli zakładam że także i kinowej). Mianowicie, chwilę po zabiciu pani detektyw (murzynki uroczej) jest scena z wnętrza auta którym jedzie Van Cleaf (słychać przez telefon Henriksena mówiącego coś o lesie. Lektor nie czyta ale dedukuję aby naganiali ich w stronę lasu). Czy jest coś więcej ? Nie wiem. Skopiowałem właśnie sobie dzięki pobieraczowi cda i mam na dysku twardym. Jasne że jakość nie najwyższych lotów ale tu nie o to chodzi. Wielki film. Ktoś tam wyżej pisał coś o filmach marvela. Chryste, tu nie ma co porównywać.

ocenił(a) film na 8
Grimsword_Inc

W najwyzej ocenianych masz taka kupe kiczu jak Wladca pierscieni, takze twoje zdanie odnosnie "kiczu" jest w tym momencie żalosne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones