PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11042}

Niewłaściwy człowiek

The Wrong Man
7,3 3 139
ocen
7,3 10 1 3139
7,3 6
ocen krytyków
Niewłaściwy człowiek
powrót do forum filmu Niewłaściwy człowiek

TO STRASZNE!!!

ocenił(a) film na 9

Nie mam w zwyczaju walenia tego typu tematów, ale tak po kolei włażę sobie na Filmwebie na filmy Hitchcocka i po prostu przeżywam thriller :) Jak to jest możliwe, żeby na forum filmu Wrong Man były tylko 4 tematy? Otóż, jak widać jest to możliwe, ponieważ ten facet jest praktycznie nieznany 3/4 użytkowników tego portalu, podobnie zresztą jak choćby Humprey Bogart... Rozumiem, że większość ludków tutaj to młodzież, która pasjonuje się aktualnymi pozycjami, ale powiem szczerze - przeraża mnie to nieco.

King_SX

masz racje to straszne, ale nie ma sie co dziwić, mi jako wielkiemu wielbicielowi twórczości hitchcocka ten film wpadł w ręce dopiero jakiś miesiac temu. czasem naprawde ciężko jest znaleśc dobre filmy, mam jeszcze kilka fimów mistrza których nie oglądałem bo nie mam napisów a angielskiego nigdy się nie uczyłemwięc oglądanie filmu bez napisów pozbawione jest jakiegokolwiek sensu
i nawet jeśli ludzie wiedzą kim jest hitchcock,nawet jeśli go uwielbiają,to niezawsze mają możliwośc dotarcia do flmu , podejrzewam ze i ty nie widziałeś wszystkich jego filmów

powinno być więcej mistrza w telewizji

pozdrawiam



Wrong Man 10/10 oczywiście

King_SX

W latach 80 i na początku 90 gdy nie było tyle komercji w TV było dużo
starych dobrych filmów więc człowiek chcąc nie chcąc wyrastał w
świadomości że byli wcześniej aktorzy przed Bradem Pittem i reżyserzy
przed Spielbergiem...nic oczywiście nie ujmując tym dwóm cenionym przeze
mnie postaciom kinematografii...
A dla osób które złapały bagcyla dobrego kina idzie na ratunek internet
gdzie można znaleźć praktycznie wszystko również ten film i inne filmy
Alfreda :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones