PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11042}

Niewłaściwy człowiek

The Wrong Man
7,3 3 138
ocen
7,3 10 1 3138
7,3 6
ocen krytyków
Niewłaściwy człowiek
powrót do forum filmu Niewłaściwy człowiek

tak jak w temacie film aż tak bardzo nie zaskakuje jak bym tego chciał w sumie to oprócz tego że żona zwariowała to wcale na zaskakuje może dlatego że to prawdziwe wydarzenia w ciekawostach można przeczytać że "Hitchcock usunął pewne informacje, które wskazywałyby iż Manny (Henry Fonda) jest niewinny. Zrobił tak by spotęgować napięcie." to dla mnie dziwne bo przez cały film wszystko jak dla mnie wskazywało że jest niewinny dopiero pod koniec miałem wątpliwości bo stwierdziłem że byłoby to za proste żeby był nie winny jednak był :(

tylko 6/10

Bzium_3

Hitchcock usunął informacje, które wskazywałyby na 100%-ową niewinność Manny'ego. W filmie nie jest określone to czy Manny jest winny czy nie właśnie dzięki temu zabiegowi. Można najwyżej przeczuwać. Poza tym to historia może nieprawdopodobna jednak niesamowicie realna. Swego czasu sam przeżyłem bardzo podobną "przygodę", choć zakończoną szczęśliwiej :). Miny przestraszonego Fondy- bezcenne :D.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones