PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779385}

Niewidzialny strażnik

El guardián invisible
6,5 13 771
ocen
6,5 10 1 13771
Niewidzialny strażnik
powrót do forum filmu Niewidzialny strażnik

Jeśli ktoś lubi tematykę padającego deszczu to film może nawet się spodobać. Mamy tutaj pokazany deszcz w nocy jak i w dzień. Jest deszcz rzęsisty jak i kapuśniaczek. Jest deszcz w mieście, na ulicy, za oknem, na szybie, w lesie, pod światło, pionowy, również pod skos też czasem pada. Jest deszcz na ulicy oraz na klasycznym bruku, nawet pies szczeka na deszcz. Oglądającc ten film, po jakimś czasie zauważyłem że sam mam przemoczone skarpetki ale to prawdopodobnie dlatego, że tego deszczu w tym filmie jest tak dużo, że z ekranu telewizora zaczął mi się sączyć do pokoju, a że film jest tak wciągający to przegapiłem ten moment. Wiadomo przecież, że gdybym był czujny, to bym nogi na kanapę podciągnął. Generalnie film dobry ale daję niską notę, bo się mocno zaziębiłem od tego deszczu. Obawiam się nawet czegoś poważniejszego... oby to nie był reumatyzm. Póki co, na pewno nabawiłem się alergii na takie filmy.

Tibor74

Fajny komentarz, ale reumatoidalnego zapalenia stawów od deszczu się raczej nie nabawisz

ocenił(a) film na 5
Tibor74

Ubawiłam się! Komentarz w samo sedno

Tibor74

Szacun za komentarz! Wciąż leżę (ze śmiechu) i się nie mogę podnieść. Dzięki...

ocenił(a) film na 8
Tibor74

To ja polecam film "Ame Agaru" (Po deszczu) ;)

Tibor74

Jak możesz tak krytykować ,tak genialny ,film ? Film to mistrzostwo świata !!! Zasługuje na ocenę 10/10 klimat ,klimat jeszcze raz klimat ,a pogoda dodaje uroku ,film to jedna wielka petarda !

Tibor74

Genialna refleksja, Zakochałam się w Twoim poczuciu humoru. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
Tibor74

Złotego deszczu nie było , a skarpetki no cóż , może przepocone .

ocenił(a) film na 5
Tibor74

Najlepszy komentarz na Filmwebie, jaki przeczytałem w swojej historii na tym portalu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones