PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=701578}

Niezniszczalni 4

Expend4bles
4,6 5 358
ocen
4,6 10 1 5358
3,3 6
ocen krytyków
Niezniszczalni 4
powrót do forum filmu Niezniszczalni 4

Nieporozumienie

ocenił(a) film na 3

Co za słabizna... Dwójka zawiesiła wysoko poprzeczkę,do której trójka z równie fajną obsadą ale wersja dla dzieci nie dorównała...ale to co tu się wydarzyło...

Megan irytująca, ten kto grał Rahmaniego też nie bardzo. Myślałem ,że w trzecim akcie na statku będzie niespodzianka typu Arnold,Jet Li ,ci z którymi pracował filmowy Barney,a tu takie zakończenie...
Zawód po całości

ocenił(a) film na 3
Posesivo

Niestety, ale muszę się zgodzić. Też liczyłem ostatecznie na jakieś mega zaskoczenie przy głównym villainie. Ewentualnie jakiś mały epizod z kimkolwiek z poprzednich składów. A dostałem nudnawy, średni film jakich wiele, a może nawet gorzej. Fox mi kompletnie nie pasowała do tej roli, 50 cent też drętwota. Brak humoru, niestety, ale najgorsza i mam nadzieję, że ostatnia część tej seriii.

ocenił(a) film na 3
Ipog

i powrót Stallona też mi się nie podobał. Mogli zrobić mocny ciężki film z zemstą w tle

Posesivo

To było takie gówno że po pierwszych 20 minutach chciałam wyjść z kina. Co to za parodia była. CGI aż w oczy kłuło, dali jakieś dwie zdzirowate laski nie wiadomo po co, Stallonea rzucili na początek i koniec, walki słabe, żarty drętwe, same klisze, nic nowego. Strata czasu

ocenił(a) film na 3
Vixen8

To surowy widz z Ciebie bo te ietezze 20 minut były chyba najlepsze :)

ocenił(a) film na 3
Vixen8

I te głupie scenki ze Stathamem i ta sztuczna aktoreczka której imienia nawet nie chce mnie się szukac

Posesivo

Widzę że światowo też podobne oceny. Takich słabych to ja się nie spodziewałem. Liczyłem na takie 6/10, na nudny wieczór, a tutaj wygląda jak podobny syf z Netflixa, gdzie niby jest akcja, a jednak całość to nużąca papka.

ocenił(a) film na 7
toyminator

Nie obrażaj syfów z Netfliksa ; Tyler Rake zjada N4 na śniadanie bez popijania. 

ocenił(a) film na 5
Posesivo

Stało się, cześć Niezniszczalnych, która mnie zawiodła. A nie liczyłem na więcej niż oldschoolowa strzelanina z nostalgią do akcji i bohaterów z lat 80-90,czyli dokładnie to, co poprzednie części dostarczały w znacznej mierze. Stracili tę iskrę nieskrępowanej zabawy i nawalanki z poprzednich części, jak i stracili magnes na gwiazdy. Sam Andy Garcia to dla mnie za mało, Jaa i Uwais jacyś niedopieczeni w tym filmie, obydwu lubię i obydwaj mogli być filarem trochę innego, ciekawego podejścia w ramach konwencji, ale wyszło nijako. Megan spoko, reszta do zapomnienia. Nijako - to odróżnia tę część od poprzednich, m.in. przez jakiś konflikt producentów ze Stallonem, jak czytałem, ale efekt jaki jest, widać, i nie cieszy ten widok serca.

Posesivo

Czyli dobrze, że nie poszedłem do kina...

grabowski18_filmweb

niektórzy nie widzą dobrego filmu nawet gdy usiądzie im na twarzy.

ocenił(a) film na 7
Posesivo

Serio liczyłeś, że pojawi się Jet Li? Widać, że nie za bardzo wiesz co się z nim teraz dzieje, kolo jest ciężko chory i wygląda jak chodzący trup, dobrze, że jeszcze powrotu Willisa nie oczekiwałeś.

ocenił(a) film na 3
Posesivo

Nie wiem na co poszło te 100 baniek budżetu, ale na pewno nie na efekty specjalne ;) :P

Posesivo

Nieporozumienie to twoj post.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones