PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629445}

Nimfomanka - Część I

Nymphomaniac
6,0 73 783
oceny
6,0 10 1 73783
7,3 31
ocen krytyków
Nimfomanka Część I
powrót do forum filmu Nimfomanka - Część I

Poszedłem do kina z młodszą siostrą, niczego nie żałujemy:)
Tylko tą scene z fujarami mogli sobie darowac albo zastąpić waginami. No i dlaczego nie ogoliła się na dole??

ocenił(a) film na 7
Jabolak

Żartujesz sobie?! W filmach NIGDY nie ma penisów, za to wielki plus ;>

ocenił(a) film na 7
hiss

Przecież była taka obleśna scena gdzie przez conajmniej pół minuty pokazywali fifole, mogli to zastąpić fiśkami i byłoby sporo lepiej:)

użytkownik usunięty
Jabolak

Jestem kobietą, a zgadzam się, że te pyty mogli sobie darować. Może LvT lubi, żeby życie miało smaczek...
A inna sprawa, to te pedofilne wywody, jakoby dzieci 2-letnie miały potrzeby jak dorosłe kobiety. Pamięta ktoś z was, co robił w wieku 2 lat? Z tego okresu nie ma jeszcze wspomnień! Ale to zła kobieta była?... Pedofile muszą kochać ten film, za to, że rozgrzesza ich z tego co robią małym dzieciom, które przecież same chcą...
I co to za ojciec, który !!! UWAGA, SPOILER!!! nie widzi nic złego w tym, że kilkuletnia córka uczy się o sromach i zamyka się z koleżanką w łazience i dziwne rzeczy tam robią? Każdy normalny rodzic skonsultowałby się z lekarzem, ale normalnym, a nie od drzew (jak stary Giertych?), który uczy dziecko, że drzewa też mają łechtaczki... Chyba wiem, po kim odziedziczyła pewne skłonności... KONIEC SPOILERA
A sam seks ukazany w sposób zachęcający do celibatu...

ocenił(a) film na 7
Jabolak

boże trollu ile ty masz lat? 10?

ocenił(a) film na 7
hiss

Skąd wiedziałeś że moja siostra ma 10? Bardzo się jej podobało:) ale dwójkę uważa za lepszą, podobnie jak ja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones